Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az úgymond...

Miért van az, hogy az úgymond radikálisan jobboldaliak egy része fiatal lány?

Figyelt kérdés

pl itt egy 16 éves kiscsaj Morvai Krisztinát tartja az elmúlt 20 év legjobb politikusának.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__151..


Sokszor láttam ilyet, ehhez még hozzájöhet az, aki nem ír kort és nemet, azok rengetegen lehetnek.


2011. jan. 31. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább az lenne furcsa, ha egy több százezres tömegben egyetlen fiatal lány sem lenne, nem?
2011. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Mert jó dolguk felől vhova tartozni akarnak.

Nem tudnak ők lóf*szt se arról h mi volt 20éve stb. Csak újságban ill. öregektől hallották megtetszett nekik aztjönnek a süket dumával.

18/F

2011. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Mert lövésük nincs a magyar politikáról :)

Ami egyébként egy 16 évesnek nem is nagyon róható fel, fiatal még, tanulnia kell sokat.

Na meg ez az érv: MK tett a legtöbbet Magyarországért, guglizz rá! Se a politikához nem értenek, se érvelni nem tudnak. Szerencse, hogy nincs választójoguk :)

2011. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Az én csaj ismerőseim mondjuk azért, mert nem nagyon mernek hazajárni itt Miskolcon az Avason.

Rengeteg roma van, akik kötekednek,erőszakoskodnak stb, így egy idő után kialakult, h nem buszoznak, hanem szülők viszik,hozzák őket kocsival.

Ez meg elég kellemetlen, h szerencsétlenek, mondjuk nem mernek már sötétedés után lemenni sétálni:S

Barátnőm szerencsére már nem jár oda, mert sikerült másik munkahelyet találnia, így nekem se kell állandóan érte járnom.

De ugyan ez van Diósgyőrben meg még sorolhatnám, itt a laki eset is:S

2011. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is Miskolci vagyok számszerint Felső Majláth-i

Itt aztán tejfel az élet:D

18/F

2011. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is miskolci vagyok ;)
2011. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne lány?
2011. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert a fiatal lányok közt is akad néhány tájékozottabb.
2011. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kirlynő köztük Müller Nikolett,nézzétek meg a neten!
2011. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!