Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz már vége a mocsokna...

Mikor lesz már vége a mocsoknak tévében? Vagy a médiatörvény az ki/kik ellen van valójában, hogy este hétkor pákót, gané világot és a többi idiótát kell nézni most is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Tudod, ezek nem sértik a többséget, a kisebbséget, az emberi méltóságot, a gyerekeket, ezért őket nem korlátozza a médiatörvény.


Tegnap én is belepillantottam ebbe a gané társulatba, akikről írtál, és ugyanígy felhördültem, illetve inkább már csak kínomban röhögök. Nem fogom fel, hogy ezt a sok primitiv hányadékot főműsoridőben ki nézi. Pedig nézik, mert ha nem néznék, nem nem tudnának profitálni belőle.

2011. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Amellett hogy én is utálom ezeket, figyelmedbe ajánlanék egy roppant hasznos kis szerkezetet amit jó esetben a tévédhez kaptál: a távirányítót.

Más csatornák is vannak a világon.

2011. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Nem KELL nézni.


Van persze 1-2 ország, ahol az állam előre megmondhatja, hogy milyen műsor lehet a tévében. Én balos vagyok (tehát messze nem fideszes), de nálunk sajtószabadság van. Észak-Koreában nincs.


Ha nem tetszik a műsor, nem kell mást tenned, mint hogy kivedd a távirányítóból az elemet.

2011. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

A Média Törvény nem az ilyen műsorok ellen van!

Senki nem köteles ezeket a műsorokat nézni!

2011. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Könnyű azt mondani, hogy ne nézzem. De akkor mit nézzek? Engem ez az egész bulváros hóbelevanc nem érdekel! Érdekelne az állatok élete, érdekelne a történelem, érdekelne, hogy élnek más emberek más országokban, de mindezt az ÖSSZES csatorna hazug, szenzációhajhász módon adja elő, és amerikai szemszögből, de én sajnos nem vagyok amerikai. A történelemben például érdekelne a magyar történelem vagy a közelmúlt, e helyett kapom XVIII. György hálószobatitkait stb. Most akkor én nagyon elvont vagyok, vagy mi a baj? Lenne valami nekem való csatorna? Ja, hát ott van még a Duna Tv a maga 15-20 éve készült dokumentumfilmjeivel. Sajnos azokba se tudom beleélni magam...
2011. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
fogsz egy könyvet és olvasol. ne kell nézni.
2011. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Őszintén? soha!

a médiatörvény sajnos erre nem megoldás

2011. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Visszatérnék még a kérdésnek arra a részére, hogy kik ellen van a médiatörvény, mert ez elsikkadt. Hát nem a bulvár ellen, hanem a politikai, közéleti vélemények ellen lehet felhasználni. Most, hogy a Nyugat befenyítette Orbánékat, lehet, hogy ezzel most (egy darabig?) nem élnek, vagy csak a jobboldali radikális vélemények és portálok stb. ellen használják. A kurucinfo pl. be van ijedve, hogy ők lesznek az áldozatai ennek a törvénynek. El is hangzott a FIDESZ részéről a parlamenti vitában, hogy az ilyen jellegű dolgokat akarják korlátozni.
2011. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen nem nézem, ha zavar, te se nézd, ha senki nem nézi, nem éri majd meg vetíteni.
2011. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 BlackSword ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell nézni... Vagy nálatok a gyerkőcök eldugták a távirányítót??? akkor nézz mást!!! Vagy kapcsold ki... Senki nem kényszerít arra, hogy nézd... Szerintem sem ér egy kalap sz@rt se, és szerintem még beteges is... Bejött a kezdőcíme... Pánikszerűen átnyomtam a tv-t.... Láttam egy jó dokumentumfilmet az SAS (Különleges Légi Szolgálat) történetéről... Ennyi, kapcsold el/ki!!!
2011. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!