Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom? -hogy itt a gyk-ban...

Jól látom? -hogy itt a gyk-ban minél több hozzászólásod van annál nagyobb az esélyed h lepontozzanak?

Figyelt kérdés

-hogy itt a gyk-ban, ha van véleményed és karakánul kimondod és nem helyeselsz a mindenkori panaszkodónak, siránkozónak lepontoznak? -ha nem vagy balos érzelmességességű és nem szidod a kormányt, Orbánt, és mindent amit csak lehet nagyon lepontoznak?

Amúgy nem érdekel h mennyi az én %om, lényeg h elmondom amit gondolok ,persze ha el nem mondta más előttem de mintha lenne összefüggés ebben.


2011. febr. 8. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Én nyíltan megmondom a véleményemet, jobbos vok, meg is látszik az arányomon, és szinte csak a politikában válaszolok.

Ja és a tényekre is próbálok rávilágítani, ált. nem tetszik nekik :P

2011. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Ebben a pontozásban már nincs semmi logika.
2011. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%

Én a gyerekvállalásnál kezdtem ezen az oldalon és 85-90 %-on álltam. Aztán megtalálam a politika témakört, ahol van egy-két érdekes kérdés és persze elmondom a véleményem. Szinte kivétel nélkül mindig lepontoztak, valószínű mert én is kifejezem az elismerésem a jelenlegi kormány munkája iránt.

A végén már annak örültem ha lepontoznak, mert akkor úgy éreztem, hogy megint tudtam mondani valami értelmeset :)

2011. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, mint az előző.Család, gyerekvállalás rovatig 90 körül jártam, majd felfedeztem a politikát, s nagyon lepontoztak. Mellesleg nekem sincs bajom a fidesszel. Lehet, hogy azért vagyok lepontozva, mert megvédtem
2011. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Mentek a zöldek:)
2011. febr. 21. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!