Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Garda egyenruhat...

Magyar Garda egyenruhat vasarolnek. Hol, hogyan lehetne beszerezni?

Figyelt kérdés
Lehet nem jo a temakor valasztas,de talan itt tobb sikerrel jarok.
2011. febr. 15. 14:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2011. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%

Sehol. A gárda is, meg az egyenruha is be van tiltva.

(Nem ezzel kell kimutatni, hogy te milyen f@sza gyerek vagy...)


Pedro

2011. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Pedro....Ki a fasza gyerek?:D


Mindegy ha nem tudsz a kerdesre valaszolni akkor miert kell valaszolni?Tudod nagyon csunya mikor egy h.l.ye okoskodik.Mellesleg a fiamnak szerettem volna a ruhat nemzetkozi napokra.

2011. febr. 15. 15:49
 4/20 anonim ***** válasza:
népi (székely) öltözet, sima árpádsávos címert rávarrod, és nem b.aszhat meg a zsaru (a Gárda címere oroszlános). viszont a kendő engem is nagyon érdekelne!!
2011. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

Ja. Az meg még csúnyább, ha valaki a saját fiát nyílt törvényszegésre buzdítja... És ELNÉZÉST hogy erre felmertem hívni igen nagybecsű figyelmedet.


Pedro

2011. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Pedro: Talán nem kéne kifejteni a véleményedet úgy, hogy senkit nem érdekel. Főleg akkor nem, hogyha hülyeség. Ja és esetleg nem kéne odaírni a nicknevedet a szöveg után, ugyanis ez egy fórum, nem levelet írsz.
2011. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
...és a kérdésre kéne válaszolni, az ilyen okoskodást nem sokan szeretik :) de ha ennél több kell, hogy megijedj: hatmillió!! :D
2011. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

captain_pissedoff:

Elé sem kell odaírni.

Mellesleg elnézést kértem. (NEM TŐLED!)

Ha nem érdekel, ne válaszolj rá. Jogodban áll.


Pedro

2011. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 bumbi02 ***** válasza:

"Pedro: Talán nem kéne kifejteni a véleményedet úgy, hogy senkit nem érdekel. Főleg akkor nem, hogyha hülyeség. Ja és esetleg nem kéne odaírni a nicknevedet a szöveg után, ugyanis ez egy fórum, nem levelet írsz"



Mi abban a hülyeség amit Pedro írt? A gárda mellényestül mindenestül be van tiltva. Olyan alapon hogy sokan ezt nem veszik figyelembe, olyan alapon én is lophatnék a boltból csokit mert én meg azt nem veszem figyelembe hogy azt nem lehet.


Pedro jól irta be van tiltva és kész. Innentől fölösleges a kérdés szerintem.

2011. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A gárdát nem lehet betiltani. Úgyhogy hülyeséget írtatok.
2011. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!