Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólunk ehhez a videóhoz?...

Mit szólunk ehhez a videóhoz? Ugye ugye a cigány kérdés

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=zc-YJww4huM&feature=player_em..


végül is az idős nénik hazudnak

a polgármester hazudik


az a cigány gyerek meg 1 kultúr ember



csak tudnám mire föl ez a nagy cigány védés...


2011. febr. 25. 04:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"2.Te vagy undorító és mindazok akik a ciggert védik. "


Ha ez a mondatod őszinte, akkor bocsánatot kérek de elsőre a megfogalmazásod úgy tűnt mint egy tipikus jordán-pozitív irónia, s ezen kaptam fel a vizet:)

2011. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"ha te is ugy viselkedsz ahogy ok akkor te mivel vagy kulomb? ha mindenki igy gondolkodna akkor hova jutna a vilag?"


mért így hova jut a világ?

meg kell húzni a határt eddig és ne tovább

ha a szép szóból nem ért valaki annak pofon kell és megérti

2011. febr. 25. 21:39
 13/14 anonim ***** válasza:
valasz a komment-nek en nem vedem oket, az egyetlen "emberi" faj akit gyulolok es irtozok toluk. az elozoekben en irtam hogy cigandiat ,egy lakatlan szigeten ,korul aknazva,kelene alapitani nekik. en kulombnek erzem magam annal hogy hasonlokep viselkedjek mint ok.olvastad a ciganyfajtakat a neten? egyetertek a szerzojevel.szoktak mondani ,: hitler ott hibazott hogy nem a ciganyokkal kezdte! de azert kiirtani oket ,kicsit eros! volna otletem hogyan szabadulhatnank meg toluk de ez sajnos torvenybe utkozo. romaniaban egy elnok 20 evvel ezelott megprobalta de sajnos gyorsan le is valtottak. a korhazban a szulonoket termektelenitette hogy megakadalyozza a szaporodasukat. sajnos ehez kell egy par generacios ido,de megerne es tiszta munka!
2011. febr. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 shenk ***** válasza:
Régebben is melóztam cigánnyal, most is. Aranyos, okos dolgos. Jókat röhögünk, otthon van minden korosztályához illő témában, legyen az film, zene, PC. Aztán haza megyek, hajnalban a nyolcadikig felhallatszik a Gandhi intézet utcán randalírozó diákjainak zaja. Senkire nincsenek tekintettel. Most akkor utáljam a cigányokat? Nem! A hülyéket, garázdákat, naplopókat utálom. Ez van.
2011. márc. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!