Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek többsége miért...

Specus kérdése:

Az emberek többsége miért gondolja azt, hogy a Hungarizmus kimerül egy egyszerű nacionalizmusban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 13:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem tekinthető "egyszerű" nacionalizmusnak. Egy elkeseredett és alapvetően erőszakra hajlamos ember számára nagyon vonzó lehet, de egy gondolkodó ember számára már nem nagyon. "Szóval nincs probléma azzal, hogy erőszakosak lennének." A mellékelt példák nem ezt mutatják, plusz még a saját köreiteken belül sem vagytok egységesek, nemrég a kuruc is lehozta azokat a konfliktusokat, amik az ún. mozgalmon belül vannak.

Én úgy látiom, hogy a mai nacionalista és szélsőjobb körökben az "egy a cél" már nem annyira érvényesül (talán soha nem is érvényesült)

Mivel ez az egész katyvasz az emberek igen csekély hányadát érdekli, valószínűleg itt soha nem lesz sem hungarizmus. De a ti dolgotok, hogy miben hisztek, minek szentelitek az időtöket!

2011. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Meg lehet nézni hogy Szálasiban hány nemzet vére folyt és hogy mit akart nem kell egyből zsidókat kinyalni bár nem vagyok hungarista magával a hungarista eszmével csak aza bajom hogy a minket gyűlölő népeknek is területi autonómiát adna. Azokat akik Trianonban falatoztak szeretett hazánkból a földel kell egyenlővé tenni, főleg a románokra és a szerbekre gondolok mert amíg a szláv faj körülöttünk ólálkodik addig mi nem vagyunk biztonságban.
2011. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"hogy az emberek szeme, felnyíljon, hogy mi folyik ebbe az országba, és ne csak a saját problémáikkal legyenek elfoglalva.."

Ezek az általános szólamok ma már a többséget ebben a formában nem tudják motiválni, ugyanis a gondolkodó embereket már elkezdte érdekelni a megoldás is, nem csak a vélt vagy valós problémák folyamatos hangoztatása. Ez az amiben a hungarizmus kimerül (eltekintve a Szálasi -féle néhány hónapot, amiben sok köszönet nem volt).

2011. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ma 15:17 is bizonyítja, hogy mennyire vagytok egységesek!
2011. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ma 15:17


ha te most a szláv nemzetekből akarsz "falatozni" akkor te különb leszel náluk?

2011. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A hungarizmus is csak egy nevetséges eszme, mint ahogy még egy pár hozzá hasonló.Mindig is "sajnáltam" azokat az embereket, akik emocionálisan próbálnak politizálni.

És meg lehet nézni Szálasi hungarizmusát:olyan állami berendezkedést hozott létre, amire még jóindulatúan sem lehet ráaggasztani a magyar hagyományokat,de csak istenítsétek:)

2011. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az emberek többségét a legkevésbé sem érdekli, mi a hungarizmus és miben különbözik a nacionalizmustól vagy a fasizmustól.


Egy 0,2%-os kisebbség rugózik ezen állandóan, elég vicces látvány.

2011. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem falatozni akarok csak visszakapni ami a magyarságnak jár.
2011. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!