Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a különbség és hasonlóság...

Mi a különbség és hasonlóság a nácizmus és a hungarizmus között?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
2010. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
A favorizált nemzet és a vezérürü mibenlétét leszámítva,gyakorlatilag semmi!
2010. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Cirmos kandúr ***** válasza:

Hasonlóság: mindkettő szereti és tiszteli hazáját és nemzetét

Különbség:

-nácik csak a saját nemzetüket szeretik és minden más nemzetet, népet utálnak

- hungaristák viszont attól, hogy szeretik saját nemzetüket más népeket nem utálnak, max 1-2őt

2010. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"- hungaristák viszont attól, hogy szeretik saját nemzetüket más népeket nem utálnak, max 1-2őt"

ezt honnan szedted? o.O

2010. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Cirmos kandúrnak annyi lövése sincsen a fenti ideológiákról, mint egy macskának :)
2010. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Cirmos kandúr ***** válasza:
onnan hogy én is hungarista vagyok
2010. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak gondolod h az vagy. Tudod te, hogy mit tett a hungarista eszme Magyarországgal a 2. világháború vége fele? Hogy hány magyar embernek kellett elvesznie egy már elveszített háborúban? Tanulj egy kis történelmet és gondold át az életedet, értékeld át magadban a dolgokat! Nemzeti érzelműnek vallod magad? Az szép dolog én is annak vallom magam, sőt nemzeti radikálisnak, de ugyanúgy elítélem a hungarizmust, mint a kommunizmust, mert mindkettő csak ártott ennek az országnak. Aki mást állít az hazudik.
2010. dec. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cirmos kandúr ***** válasza:

Elfogadom válaszod, nem vitatkozok, mindenre nyitott vagyok. De a történelemből nem kell kioktatni, köszi:)

Vannak olyan könyveim amiknek közük nincs az iskolai történelem könyvekhez, olyan hazugságokat tanulunk az iskolában.

2010. dec. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Azt elfogadom, hogy az iskolában nem az igazságot tanítják, de honnan tudod, hogy azok a könyvek, amik neked vannak azok az igazságot mondják? Különben is erre van egy nagyon jó mondás: "Az igazság az a hazugság, amit a legtöbben elhisznek." És ez tényleg így van sajnos...
2010. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cirmos kandúr ***** válasza:
Abban én sem vagyok biztos, hogy azokban a könyvekben 100%-ig igazat mondanak. Mai világban már semmit sem szabad elhinni, de azér érdekes könyvek. Erre is van 1 mondás: A hülyék mindenben holt biztosak, az okosak meg mindenben kételkednek.
2010. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!