Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, felokosítanátok? A...

Nem értem, felokosítanátok? A Fidesz kormánynak március 15-ig mit kell csinálnia és megvalósítania? Tolják maguk előtt a problémákat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit nem ígértek pont 15.ére. Kell egy jó indok kimenni duhajkodni az utcán?
2011. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 doboszoli ***** válasza:
83%

Az utcai duhajkodás idén a résztvevők,szervezők kormányra kerülése miatt átmenetileg elmarad.

A kellemetlenségért elnézésüket kérjük.

2011. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ákos: mondjuk balhézni is elmennék, hátha kilövik a szemem - de komolyabban:

elolvastam a Matolcsy bejelentést és csak felülvizsgálja, kidolgozza, elkészül (július 1-ig, december 31-ig) szavakat találtam benne, ez még mindig csak a terv?

2011. márc. 1. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Miért elégedetlenkedsz? Az elmúlt 8-9 hónapban elvoltak foglalva a hatalom megerősítésével. Ennyi idő kellett ahhoz,hogy eldöntsék,mit is kellene csinálni? A határidőkig pedig kidolgozzák azt,is hogyan és mennyit csináljanak meg bármit is a tervekből?

Lassú munkához idő kell. Kérdés csak az,hogy a piac mit fog szólni hozzá? Az eddigi megszólalások sem túlságosan kedvezők. Hiányolják belőle a konkrétumokat!

2011. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 20:51


Igen, ezek csak tervek. Ugyanúgy, ahogy mondjuk tavaly szeptemerben az az adórendszer is "csak terv" volt, ami január 1. óta viszont érvényben van.


Tudod, először minden csak terv.

2011. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!