Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar híresség vállalj...

Melyik magyar híresség vállalja nyíltan hogy bizonyos párttal szimpatizál? Ha tudtok ilyenről, azt is írjátok le legyetek szívesek, hogy melyik párttal!

Figyelt kérdés
Pl: Keresztes Ildikó-Fidesz
2011. márc. 4. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Usztics jobbikos. Hajós lmp szimpatizáns. A Pa-dö-dö az mszp-hez húz. Kovács István fideszes.


Tessék, mindenhonnan egy.

2011. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Eperjes Károly masszív Fideszes!
2011. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
De aki a leggusztustalanabban nyomult az mszp-nek az a Gálvölgyi.
2011. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Fábry a zugfideszes. Legalábbis a showjában nem meri nyíltan kimondani, de érdekes mód mindenkit tud fikázni, csak a Fideszt nem.
2011. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
FankaDeli jobbikos.
2011. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Kovács Ákos - Fidesz

Kőházy Ferenc (FankaDeli) - Jobbik

Bakács Tibor - LMP

Gőbl Gábor (Moby Dick) - Jobbik

2011. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

A Pa-dö-dö inkább SZDSZ volt.


Gálvölgyiről meg nem tudom, hogy mi alapján is van mondva, hogy MSZP-s. Az tény, hogy rühelli a fideszt, de ezzel vagyunk egy páran olyanok is, akik ettől még nem mszp-sek. Persze tudom, ez már a fideszes szavazóknak nehéz felfogni, bonyolult

2011. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem biztos, hogy Ákos még mindig fideszes. Pár éve az volt, ez tény, de manapság már nem vagyok erről annyira meggyőződve.
2011. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

"A Pa-dö-dö inkább SZDSZ volt.


Gálvölgyiről meg nem tudom, hogy mi alapján is van mondva, hogy MSZP-s. Az tény, hogy rühelli a fideszt, de ezzel vagyunk egy páran olyanok is, akik ettől még nem mszp-sek. Persze tudom, ez már a fideszes szavazóknak nehéz felfogni, bonyolult"


Az a probléma a hozzászólásoddal, hogy nem igaz. A gálvölgyi amikor 2002-ben is meg 2006 ban is az mszp székházban ünnepelte az mszp-s győzelmet. Zabálta telepofával a narancsosbuktát, igazi gerinctelen sutyó módra.

A dagadt-dögök klubrádiós szereplése meg magáért beszél

2011. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Fidesz:


Keresztes Ildikó

Vastag Csaba

Eperjes Károly

Ákos

Lázár fivérek (fogathajtók és a CBA lánc tulajdonosai)

Csukás István

Makovecz Imre (építész)

Bálint Antónia

Kovács Kokó István

Demjén Ferenc

Palcsó Tamás

Pataki Attila

stb.

Ők általában megjelennek a nagyobb rendezvényeken, pl. az évértékelőkön, nagygyűléseken.


Fábry egyébként szintén nem burkoltan, hanem nyíltan Fidesz-párti, azonban ő már így is sok nézőt vesztett az MSZP folyamatos szekálása miatt, így a polkorrektség jegyében most időnként beszól a jelenlegi kormánynak is. Ettől függetlenül nem kérdés, hova szavaz.

2011. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!