Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar híresség vállalj...

Melyik magyar híresség vállalja nyíltan hogy bizonyos párttal szimpatizál? Ha tudtok ilyenről, azt is írjátok le legyetek szívesek, hogy melyik párttal!

Figyelt kérdés
Pl: Keresztes Ildikó-Fidesz
2011. márc. 4. 11:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Gálvölgyi és Bodrogi nyíltan kampányolt az Mszp-nek , tv-műsorban anno.Már nem emlékeztek?

Gálvölgyivel már nem lehet jó viszonyban aki nem elég Fidesz-gyűlölő.Csak nézd meg a Hetihetest a csúsztatások és a rosszindulat műsorát.Aki ott nem jön ki jól vele azt előbb utóbb kiutálják,hanyagolják stb.

Alföldike Róberteke is Mszp-fan ráadásul a legliberálisabb fajtából.

2011. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Pataki Attila a múltkor a Jobbiknál volt. Vona is meglepődött, hogy elvállalták a felkérést.
2011. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

12:39:


Pataki átállt? Lemaradtam...


Bár egy fellépés önmagában nem jelent semmit, mert a pénz, amit kap érte, az nem jobbikos, vagy fideszes.


Van olyan zenész ismerősöm, aki anno elvállalt egy SZDSZ-es fellépést mindazok ellenére, hogy rühellte őket.

Fellépni a rendezvényeiken és magánemberként ott lenni a rendezvényeken éppen ezért két külön dolog. Ettől függetlenül nem kizárt, hogy Pataki valóban jobbik párti lett.

2011. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vágó Istán MSZP-s.
2011. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ha eszetekbe jut még valaki, nyugodtan írhattok még!
2011. márc. 4. 13:28
 16/17 Offthewall ***** válasza:
Pataki szerintem jó ideje az, hisz a viszonylag látogatott nyári "fesztiválok" közül a messze leginkább politikai töltetű és széljobbosabb a Magyar SZiget(nekem nincs vele bajom de ez tény.) ahol az 1. fellépők közt volt az Edda(egyébként Nagy Feró is), és egyikük sem anyagiasan állt a témához Nagy Feró szerintem gázsit sem kapott úgy hallottam. Azért mentek, mert egyetértettek a kezdeményezéssel. Az meg, hogy vállal Fidesz és jobbikos fellépést is, háátt kicsit sutyerákság de lehet úgy hozzáállni, hogy így az ő nézeteit, érzéseit, gondolatait 2 rétegnek is közvetítheti, aztán azok majd arra formálhatják a hallgatóságot "amerre szeretné" és hogy ez a 2 közül melyikre hajaz jobban... Jó kérdés :) Remélem érthető volt némileg, hogy mire is gondoltam.
2011. márc. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy átállt volna a Pataky. Nem hallottátok a dalt? "A váli völgy szíve teérted dobog..., Felcsút, Felcsút győzni fogunk!" - jó kis dal

Annyi lehet, hogy a jobbik is szeretne pár hírességet összeszedni ezért próbálják hívni rendezvényekre.

2011. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!