Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Be lehetne adni olyan törvényt...

Be lehetne adni olyan törvényt, hogy a jobbik ne tudja elítélni a melegeket?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon fontos lenne, mert manapság dúl a fasizmus és a kirekesztés, de félek, hogy a fidesz ezt alkotmányellenesnek minősítené!!!4
2011. márc. 6. 00:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést ugye nem gondoltad komolyan?

Meg úgy az egész felfogásod, ugye nem komoly?

2011. márc. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
ha neked a kirekesztés, ami ebben az országban folyik, akkor szerintem te is valami vérfasisztoid gárdista lehetsz!!!!!!!!4
2011. márc. 6. 03:11
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Hülye provokátor!!!4!négy!4 -.-
2011. márc. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 doboszoli ***** válasza:
100%

Köcsögölj csendben, és nem kell félni senkitől.

Ennyire egyszerű.

2011. márc. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Jobbik ítéli el a riszáló homárokat hanem a társadalom. Aki meg nem csinál ennek reklámot azt senki sem ítéli el.
2011. márc. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%
A melegeket be lehetne tiltani, mert én nagyon félek tőlük :S
2011. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Benne van az alkotmányban mi kell még? :D
2011. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
És szerintetek a zsidók között több a homokos, mint a többségi társadalomban?
2011. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Tényleg benne van az alkotmányban? Nem tudtam. De akkor most már értem, hogy miért akarja a FideSS kcserélni az alkotmányt!!!!4

Ők is támogatják a Novák Elődőt, amikor az a legnagyobb magyar színészt, Alföldi Róbertet rekeszti ki nyilvánosan!44

2011. márc. 6. 13:25
 20/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok se jobbikos, se homokos, sőt liberálisnak vallom magam, de egy ilyen törvényt meghozni ostobaság, hiszen mindenki azt mond és gondol, amit akar. Többek közt ezért nem támogatom a holokauszt törvényt sem. Aki nyilvánvaló dolgokat tagad, azt nem hatja meg egy törvény, ahogy azt sem, aki különböző (általa nem választott - értsd: bőrszín, szexualitás) okok miatt elítél egy másik embert. Ilyen törvények maximum elhallgattatják őket, másra nem jók. A többi már nevelés kérdése.
2011. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!