Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Be lehetne adni olyan törvényt...

Be lehetne adni olyan törvényt, hogy a jobbik ne tudja elítélni a melegeket?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon fontos lenne, mert manapság dúl a fasizmus és a kirekesztés, de félek, hogy a fidesz ezt alkotmányellenesnek minősítené!!!4
2011. márc. 6. 00:58
1 2 3
 21/29 Salx Narval ***** válasza:
100%
Kedves kisebbségiek és melegek .Van itt egy dolog amit szerettek elfelejteni.Az emberek tiszteletét, nem követelni kell, hanem kiérdemelni.Ez természetesen érvényes minden más csoportra, sőt pártra is.Én elítélem , ha ártatlan romákat ( bárkit ) vernek, de egyenlőre ebben az országban,nem a romákat kell megvédeni, hanem tőlük a magyarokat.A melegeket sem bántja senki, ha nem viselkednek gusztustalan módon nyilvános helyen.Azt hiszem egyenlőre nekik kell a többséghez alkalmazkodni, ha majd fordítva lesz, akkor mi fogunk hozzájuk.A Jobbikra ép úgy érvényesek az ország törvényei, mint bármelyik pártra.Az emberek bizalmát, szeretetét, viszont nem lehet törvénnyel szabályozni, azt mint már írtam, meg kell szerezni.Sok sikert hozzá.
2011. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Jah ok nekem a második oldalon esett le :D!!!4 Négy4
2011. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Kirekesztés, meg fasizmus????Durva szavak ezek! Nem kell erre törvény szabályozás....., szerintem is mindegy, hogy az embernek milyen a fajtája és milyen a szexuális beállítottsága. A lényeg hogy viselkedésével ne hívja fel magára a figyelmet és az ismerősei körében pedig vívja ki magának a tiszteletet.Ennyi. Ha ezeket az arany szabályokat betartja akkor sosem lesz gondja előítéletekkel, és így törvényt sem kell alkotni ilyen értelmetlen fölösleges dolgokra. Inkább azon kéne elgondolkodni mi miért történik körülöttünk manapság.
2011. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Senki sem veszi észre, hogy ez egy poén? A náczivadászon szoktak ilyeneket írni, csak úgy...

Bár ha a kérdező komolyan gondolja, akkor már tényleg nagy bajok vannak itt, ajánlhatok neki egy kis kezelést...

2011. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet jelenteni ezt a kérdést?
2011. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
náczivadászról jöttél? :DD
2011. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 crash' válasza:
Homárokat gázkamrába kéne küldeni, mi a bajod ezzel?
2011. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
beteg vagy. köcs*g, direkt csinálja.. nem sokat érsz el vele ;)
2014. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
ember mit szívtál? hülyegyerek..
2015. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!