Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beijedt az index? Ez azért...

Beijedt az index? Ez azért már valami.

Figyelt kérdés

[link]


a sok cinikus megjegyzés miatt erre lehet következtetni

hát a több mint 2 ezer ember ugye

mi lesz még itt márc 15 én :))


2011. márc. 7. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

az index nagyon szépen bal liberális módjára burkoltan megfogalmazta hogy szegény romák nagyon meg lettek hurcolva :DF


mert abba a szűk 3-4 órába nem tudtak lopni :D


tényleg nagyok akart írni a kedves újságíró

hát tudjátok a mondást fingani akart de besz@rt :D


hehe hajrá jobbik

szebb jövőt

2011. márc. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

index -.-

bal liberális fertő

2011. márc. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mi folyik gyöngyösön?
2011. márc. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

"mi folyik gyöngyösön?"


hát folyik a cigány bűnözés leplezetlenül

sajna

2011. márc. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2011. márc. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Miről van szó?


- Öngyilkos lesz, egy idős, beteg ember.

- Valami balkáni bunkó kitalálja, hogy azért, mert esetleg roma lenne a szomszédja. Most bele se megyek, hogy milyen egy elb/szott, beteg ország ez, hogy valakinek eszébe jut ilyen.

- Pár, a Magyar Horgászegyesülettel azonos szinten lévő, öntevékeny marha kitalálja, hogy ők lesznek a törvény és a rend, amikor erre semmiféle felhatalmazásuk nincsen, és felvonulgatnak.


Azt nem is minősítem, hogy ezek után a legtöbben még a cigányokat szidják. Rettenet b*aszki, rettenet.

2011. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
dubis libertas költözz már le egy Heves/Borsod megyei faluba,meglátjuk meddig védenéd ezeket az alsóbbrendűeket.
2011. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

74%, hova valósi vagy? Mert ez a "költözz Borsodba" féle szöveg már olyan mint az amcsi négereknél az "én igazi gangsta vagyok, mert a gettóból jöttem".


Kérdés: A Gárda erőszakszervezet? Mert ha igen, ki adott erre felhatalmazást? Mert a törvényes hatalom biztos nem. De ha nem az, akkor hogyan próbálna rendet fenntartani? Szépen megkérik az embert?

2011. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Ez a költözz oda unalmas. Nálunk is van számos, önbevallás alapján roma ember, sőt a szomszédom is az. Nincs konfliktus. A helyi képviselőtestületben 1, azaz egy, kompenzációs listáról bejutott jobbikos van.
2011. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én miskolci vagyok. :) De pl. amikor elmentem 2-3 éve nyaralni Siófokra ott is voltak cigányok és azokra 1 rossz szót nem szóltam.Csendben voltak,nem kötekedtek meg semmi ilyesmi.Vannak normálisak de az itteni borsodi cigányok a legrosszabbak.
2011. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!