Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik itt a GYK-n,...

Miért nem értik itt a GYK-n, hogy ha felemelem a szavam a cigányság kollektív megkülönböztetése ellen, attól még nem védem a bűnöző cigányokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 18:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
Kár, hogy kérdést nem lehet pontozni, mert ezt most nagyon szívesen felpontoznám!!! Én is állandóan ezt kérdezem!(Sajnos az életben sem értik meg.)Én is utálom, és férgeknek tartom azokat, akik az olaszliszkai lincselést elkövették! Férgeknek tartom, akik megölték Cozmát, és annak örülnék a legjobban, ha nyilvánosan felakasztanák azokat ,és nem őket, mert nem emberek! Meg van egy cigány csaj a suliban, aki a vilgág legjólelkűbb, és aranyosabb teremtése, és biztos vagyok benne, hogy soha nem bántana senkit, és mellesleg jól is tanul! És neki semmi köze sem Cozmához, sem Olaszliszkához, és nagyon ijesztő, hogy ezt sokan nem fogják fel!
2011. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Sz1u ***** válasza:
64%
Mert a primitív embereknek egyszerűbb általánosítani. Meg lehet egy jóízűt cigányozni/zsidózni (van ellenségkép).
2011. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Így elég nehéz értelmesen vitatkozni,ha rögtön zsidó, cigány, antimagyar vagyok.

Ja és én vagyok a hülye, mert a rendőrökre bíznám a rendfenntartást.

2011. márc. 12. 18:56
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
így van, nem a cigánybűnözést kell mérsékelni, hanem a bűnözést!
2011. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Sz1u ***** válasza:
68%

18:56


Upsz! Sver! Remélem nem Te pontoztál le, hisz én épp Veled értek egyet!

2011. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
50%
Nézd, ha megvizsgáljuk az ország történelmét, nálunk mindig, minden fekete vagy fehér volt. Ritkán volt igény ellenvéleményre, másképpen gondolkozókra, stb. Most ebből logikusan következik, hogy a többség csak sémákban tud gondolkozni - azonban, hál istennek, a nagy többség apolitikus. Nagyon komoly baj lenne, ha mondjuk az olaszokra jellemző élénk politikai életünk lenne.
2011. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%

Talán olyan szociális környezetből jöttek, ahol ez a beidegződés általános.

Talán ők nem találkoztak még "normális" cigányokkal, nem beszélgettek el egyikükkel sem arról, hogy milyen érzés ok nélkül kirekesztettnek lenni, egy kalap alatt lévőnek tekintettnek lenni valaki más hibái, bűnei miatt.

2011. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ja és Sz1u nem én pontoztalak le, én zöldet nyomtam mindenkinél!

2011. márc. 12. 19:14
 9/35 anonim válasza:
74%
Azért nem értik, mert unintelligensek, tanulatlanok, szűk látókörűek és intoleránsak.
2011. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
Borsodban élek. Minden nap találkozom olyan romákkal, kiknek viselkedése megbotránkoztat. Sajnos ellenpéldával évente ha van szerencsém összefutni.
2011. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!