Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szereti sok magyar...

Miért nem szereti sok magyar a cigányokat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 11:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Te szereted a sáskákat?
2011. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Talán a nemes, példamutató "kultúrájuk" miatt.
2011. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretni kell egymást, hanem elfogadni és együttélni. Ehhez pedig mindkét fél szükséges. Van, akinek előítélet, ahogy a cigányokhoz viszonyul, de van, akinél tapasztalat.
2011. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
mert a cigányok bántják a magyarokat
2011. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
2011. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
80%
miért nem szeret sok cigány fürödni, és tisztességesen dolgozni?
2011. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

lopnak csalnak hazudnak mint a parlamenti képviselők.

csak a cigányok kis tételbe csinálják:D

2011. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%

Csak a magam nevében beszélhetek. Nem utálom őket, mert tényleg ismerek 2-3 rendes, normális romát és ezt most nem közhelyként mondom.

Viszont rengeteg rossz tapasztalatom van velük. Most mondhatjuk, hogy jó, de a magyarok között is vannak szemét emberek. Ez igaz. Viszont eddig négy helyen éltem, volt köztük falu is, város is. Ebből a négy településből háromban csak és kizárólag a romákkal voltak komolyabb problémák. Loptak, verekedtek, az utcán lekiabálták az embert, volt, hogy sötétedés után nem is nagyon mertem az utcára menni.

Úgyhogy azért van bennem egy kis félsz és egy kis fenntartás a többségükkel kapcsolatban.

2011. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert ha éjszaka agyonver téged 5 darab testes cigány, utána nagy valószínűséggel te leszel a hibás, és kerülsz miatta börtönbe. De még hosszasan sorolhatnám, had ne kelljen..
2011. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
91%
Mondjuk azért mert fényes nappal kimegyek az utcára azt odajön 3 cigó és megkérdezi hogy "te kinek anyáztál?" - erre én senkinek és nekem esnek! Mondjuk ezért!!!!!!!!!!! ( persze a rendőrség nem csinál semmit... )
2011. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!