Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyenek lesznek...

Szerintetek milyenek lesznek a marc 15. -ei rendezvények es mekkora létszámmal? Te mit fogsz holnap csinálni?

Figyelt kérdés

Tavaly a rendezvények létszáma: (belesek!)

Jobbik: 50.000 (bár az okt 23-ai rendezvényük egy katasztrófa volt szerintem)

Fidesz: 20.000 (az ipp aktuális kormánypárt rendezvényére ki megy el? :) )

MSZP: 1.000 (ebből az ezer nyugdíjastól ha egy-két elhalálozott...)

Lmp: jóformán csak a járókelők :)


2011. márc. 14. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Lesz.rom a pártos rendezvényeket. Én hnap 9-kor felmondok a városi koszorúzáson egy Petőfi-verset, aztán iszunk haverokkal párat a márciusi ifjak egészségére.
2011. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a partrendezvenyekre gondoltam természetesen... Csak példaként, ha mar a politika kTegoriaba irok
2011. márc. 14. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Hogyne, a jobbik rendezvényén kétszer annyian voltak, mint a fideszén. Hihető történet.

Én speciel rossz horrorfilmeket fogok nézni, és igyekszem kerülni a híradót.

2011. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első valaszolonak köszönöm a válaszát!!


Dubis libertastol viszont mar megszoktam a "nemzetepito" válaszait.... Tehát jolvan, nem kell nagymagyarkodni, de a leszarom a nemzeti ünnepet, ha mar van egy szabadnapom, megyek horrofilmet nézni, azért szerintem túlzás.

2011. márc. 14. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
A jobbik rendezvényén nem voltak csak járókeltők, meg 500 kisujjában is talpig tiszta táltos magyar, árpádsávos zászlóval... ne ferdítsünk már kérdező
2011. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dubisnak és Ákosnak mondanám hogy tavaly még az RTL Híradó is beszámolt róla hogy a Jobbik rendezvényén voltak a legtöbben.
2011. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszont a jobbik szavazók tekintik úgy, hogy a magyar nép messiása...
2011. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

dubiis libertas

láááááájk:))


Szarok a rendezvényekre, igazából örülök, hogy nem kell dolgoznom. Kihasználom, hogy van egy szabadnapom, és örülök neki.

2011. márc. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!