Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a felelős magyar politika?

Ez a felelős magyar politika?

Figyelt kérdés

[link]


hisztériakeltés, hazudozás.


2011. márc. 14. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Azt hiszem, már kaptál elég "választ" tegnap erre a kérdésre. Az mitől felelős politika, hogy provokálunk?

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__162..

2011. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Ezek érdekes reagálások voltak:

"A belinkelt cikk szerint az LMP nem reagált rá, míg az MSZP égette be magát. A Kérdező szerint az LMP utána se nézve "hisztériakeltett".

Egy "apró" ferdítés, miszerint MSZP=LMP. Így terjed a rémhír.

2011. Magyarország

Gratulálok"

Walter Sobchak válasza:


Oké, akkor megválaszolom a kérdésed: Sajnálattal megállapítom, hogy mint oly sokan hazánkban, te is funkcionális analfabéta vagy. Olvasod, de nem érted. Az LMP például nem ugrott az ügyre, ez világosan le is van írva. Szany Kapitány persze egyből bevette, de őróla közismert, hogy hülye mint a segg (nem véletlen, hogy nála próbálkoztak be). Egyébként meg a rémhírkeltők nem az egyébként szánalmasan naiv/hülye Szanyi Tibor, hanem a Bombahírnél az ötletgazdák. Mondjuk ez szerintem az értelmesebbeknek is leesett.

2011. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:28

nem én kezdtem el a zsidózást és a személyeskedést!

ja már rég kérdeztem meg tőled: leckével hogy állsz? :)

2011. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
ja annyit még hozzátennék, hogy Tomcat csak megint szeretne bekerülni a Jobbik kegyeibe, de hát ez a Novák Elődös balhé után elég nehéz lesz :D
2011. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 19:24


Ez nem politika, hanem újságírás.

2011. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez. Egy közepes kocsmai asztaltársaságnak is jobb a színvonala, azokban is jobban megbízom, mint az egész "magyar politikában"
2011. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!