Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy nyártól nem lehet majd rágyújtani a szórakozó helyeken és a kocsmákban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 10:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hülyeség. A kocsmához hozzátartozik a cigi. Csak ezt nem merik betiltani, mert sok belőle a bevétel. Akkor is dohányoznának sokan, csak titokban, mint a füvet.
2011. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
én nem bánom. így is telítettek a helyek, legalább a cigifüstöt nem kell szívnom.
2011. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
53%
Én annak örültem volna, ha a magyar dohányos társadalom valamiféle önmérsékletet tanúsít, és beleépül a dohányzási illemkódexbe, hogy pl kifejezetten dohányzó helyeken kívül máshol nem gyújtanak rá, de ez nem sikerült. Így sajnos marad a tiltás.
2011. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötletnek tartom, pedig én is cigizek. Ugyanúgy el fogok járni szórakozni akkor is, csak legalább nem leszek rosszul a töménytelen füsttől, nem fogja csípni a szemem, nem lesz büdös a ruhám és a hajam. Arra az egy rágyújtásra pedig ki fogok tudni menni a kijelölt helyre. El bírom képzelni, hogy ha én ennyire ellenzem, milyen rossz lehet a nem dohányosoknak a rengeteg füst. Kanadában voltam nemrég, ott természetes, hogy nem cigiznek bent. Másrészt, felmérés is készült,és a dohányosok majd' 80%-a - hozzám hasonlóan - támogatta a törvényt.
2011. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is az utolsóval értek egyet. Ha tényleg csak ott gyújtanának rá, ahol kijelölt, nem kéne tiltás. Persze tisztelet a kivételnek.
2011. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
100%
Én örülök neki, mert nem dohányzom, de néha lemegyek a kocsmába egy sörért. engem zavar a sok füst, meg büdös is leszek:)
2011. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Elegánsabb helyeken mondjuk oké, de egy kimondott "késdobálóban" hülyeségnek tartom.

Legalább esély lehetne arra, hogy kialakítsanak, aki akar, egy dohányos részleget.

2011. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
31%
A dohányzás rossz szokás, én tudom, mert a tüdőm már jelezte, hogy nem kellett volna rászoknom, de ettől még én is ember vagyok. Nagyon helyes, hogy olyan helyen, ahol mások is esznek, dolgoznak nem lehet rágyújtani, de a tiltás= a diszkriminációval. A dohányos is ember. Legyenek dohányzó, és nemdohányzó helyiségek az éttermekben. A nemdohányzóban büntessék a dohányost, vagy legyen kulturált dohányzó a "bűnösöknek" A dohányzás a legösszetettebb kábítószer, nagyon nehéz leszokni róla. Lehet, hogy visszatartó erő a büntetés, de azért nem kellene kirekeszteni a dohányosokat. Nagyon sok híres ember dohányzik, legyenek színészek, orvosok, politikusok. Mindenkinek magának kellene eldönteni, hogy mikor szokik le káros szenvedélyéről, de ezért büntetni??? Mi lenne akkor, ha OV dohányozna?
2011. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Utolsó-vall egyet értek. Én is dohányzom, de milyen lenne olykor, olykor azt a pár sört cigi nélkül meginni?
2011. márc. 15. 11:26
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Megfogják találni a módját a kis kocsmák arra,hogy a dohányzó vendégek ne az ajtó elött legyenek kénytelenek elszivni a cigijüket,amig a sörük az asztalon "melegszik".
2011. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!