Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Júliustól tilos lesz cigizni...

Júliustól tilos lesz cigizni a kocsmákban. Alkoholt tilos közterületen inni. Akkor hogy tudok majd sörözés közben cigizni?

Figyelt kérdés

Nem dohányzom, csak néha, mikor sörözöm, de akkor jól esik nagyon. Cigizni majd csak kint lehet majd, de a sört nem lehet kivinni, mert az közterület.

Nem otthonról van szó.


2011. márc. 1. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Az igen, szívás.

Ablaknál...:)

Amúgy a külföldi politikába kellett volna írnod.

2011. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Amúgy a külföldi politikába kellett volna írnod."


miért? Magyarországon vezetik be.

2011. márc. 1. 15:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Leleményes a magyar, majd megtalálja a módját.

Én szeretem az olyan törvényeket ami nagy közfelháborodást vált ki, mert izgalmas, hogy mi lesz a gyakorlatban. Szerencsére én nem szívok, ezért nem szívok.

2011. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Én nem értek egyet vele.

Jelöljenek ki külön részeket, aki szeretne cigizni, adjuk meg neki is a lehetőséget, bár tényleg csak olyan helyeken lehessen, ahol biztosított az elszívás, és az elkülönítés.

2011. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Gondolom a "nem otthonról van szó"-t úgy értette az első, hogy nem Mo.
2011. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg úgy értette, hogu nem a saját otthonában szeretne inni,cigizni.
2011. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Tilos lesz majd forraltborozni télen az utcán? Igaz abba elég kicsi az alkoholmennyiség, de azért mégis van...
2011. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Hát barátom ezt azért találták ki, hogy egészségesebben éljél. Elmagyarázom.

A kocsmában iszol egy sört, de mivel ott nem gyújthatsz rá elfutsz a legközelebbi dohányzásra kijelölt helyre. Ott elszívod a cigit. Mivel a dohányzás szűkíti az ereket de az alkohol tágítja, idáig egálban vagy és még kocogtál is. Ha megiszol öt sört és elszívsz öt cigit miközben lefutottál öt kilométert így már érthető a "koncepció".:-)


Ökörköri

2011. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Dick Esmen ***** válasza:
Az ötlet nem rossz(annyira) csak az a baj hogy aki nagyon akar sör mellett cigizni az úgyis megtalálja a módját.Meg aztán valószínűleg sokan nem fogják betartani.
2011. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azt hittem, hogy úgy érted "nem otthon"-t, hogy nem MO. Talán azért hittem azt, hogy a kategóriát is eltévesztetted, és le is írhattad volna legalább melyik országban van(lol), mert nyugtatólag hatott, hogy ilyen emberellenes baromságoknál még nem tartunk... de mégis?!:S

Kocsmába lazulni jár az ember, a tulajnak pedig szellőztetni kell, mert dohányosok se szeretnek füstfelhők közt repülni a pulthoz. Milyen hátsó szándékuk lehet ilyen, ugyan megint mit akarnak elérni ilyen hülyeséggel megint...

2011. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!