Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik az a népszerű hegedűműv...

Melyik az a népszerű hegedűművész, akinek a rokona is gyanúsított a tiszabői szocpolos csalásokban?

Figyelt kérdés
A tiszabő szocpolos csalásokról bővebben itt: [link]
2011. márc. 18. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
M...ága
2011. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen a vér nem válik vízzé.
2011. márc. 18. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Vissza lehet keresni a hozzászólásaimat, nem szoktam rasszistázni, de kérdező, te nagyon közel vagy hozzá. Mi a f.szom köze van Mágának ahhoz, hogy az egyik rokona bűnöző? Mi az, hogy a vér nem válik vízzé? Az az ember egy évben több segélykoncertet szervez, mint a teljes nemzeti rockszcéna együttvéve.
2011. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Mostmár úgyvagyok vele,hogy had legyenek rasszisták ,minnél jobban! Aztán kapjanak agyvérzést! Megúgyis a rasszizmus kiöli a fantáziát! Rosszabb,mint a drgok! Megasztán elég életképtelen emberek szoktak antiszemták lenni,lásd tomcat példája!
2011. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

dubiis libertasnak :

Most néztem utána és kiderítettem,hogy a bűnöző rokont Dr. Bárándy György védi !

Vajon ezt ki intézte el neki ?

2011. márc. 18. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát, ha neked lenne egy bűnöző rokonod, nem segítenél neki?
2011. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Cigánykérdésben ritkán szoktam egyetérteni dubiis libertas-al,de most igazat kell neki adnom.

Attól,hogy Mága valakije bűnöző még nem biztos,hogy ő maga is az lesz (persze cigányoknál ez a jellemző),de ő nála nem.Óriási zenész.

2011. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudatlan butaemberek... Nem akarok senkit megbántani de mit foglalkoztok a médiával? Azt írnak amit akarnak, amire épp vevők az emberek, amivel épp nagyobb felhajtást lehet csapni... Ez a tiszabői dolog már kezdett lemenni és gondolom úgy akarták felhozni hogy megemlítik Mága Zoltánt. Lemerném fogadni, hogy valahonnan a médiából szeded ezt a Mága Zoltános dolgot. Egyébként valószinű hogy rólla van szó.(Tiszabő közelembe van, párszor voltam már ott) Legalábbis most hogy olvasom amit írtál én is rátippelnék, de amúgy erről még nem halottam hogy Mága Zoltán rokona ez meg az és őszintén lesz@rom, hogy ki kinek a rokona, inkább nézd azt hogy Mága Zoltán egy művész és nem gengszter/vagy maffiózó! Felküzdötte magát a tudásával amit el ismerhetsz hogy nagyszerű. Ezért példaértékű lehet, de példaértékű lehet az aki nap mint hajnalban felkel és megy melózni és robotol egész héten. Mert ezek nagy dolgok, de gengsztereskedni, okoskodni nem nagy szám, pisztolyt akárki el tudja sütni, de feltörni magad a csúcsra hogy elismert művész legyél, vagy megélni kevés pénzből sok munkával már nagy dolog és ez számít!! Amúgy meg lényegtelen hogy Mága Zoltán ikszedik távoli rokona mivel foglalkozik, főleg ha nem voltál még tiszabőn, nem tudod mi ott a helyzet...vagy azt hogy ott minden negyedik ember Mága (most azért túlzok egy kicsit, de a Mága név gyakori arrafelé)
2011. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!