Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Aki nem vitte semmire az...

"Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér. " - Csak én nem érzek semmi felháborítót ebben a mondatban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 11:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel az egész Lázár üggyel az a baj, kérdező - legalább is, szerintem - hogy ezek a szavak egy olyan párt egyik prominensének szájából hangzottak el, amelyik az utóbbi 4-6 évben olyan szociális demagógiát követett, hogy abba keményvonalas szocdemek is belesápadtak volna. Plusz, a fidesz szavazók jó része - lévén néppártról van szó - jellemzően szegény.
2011. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
Ezt énsem érzem felháborítónak. Nem csak az vitte valamire, aki milliókat, esetleg milliárdokat szedett össze. Tudom sokan erre asszociálnak, de ez egy sokkal mélyebb gondolat annál, mégha aki mondta az nem is annak szánta.
2011. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
39%
Én egyáltalán nem értek vele egyet, de azt mond mindenki, amit akar, nem háborodok fel semmin.
2011. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
28%
Engem nem háborít fel. Nem hozzám és nem rólam szól. Nem is a családomról, nem is a közvetlen ismerőseimről.
2011. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Raffi ***** válasza:
42%

Nincs ebben semmi felháborító!

Az igazság néha fáj!

Akit meg ez szíven talált, gondolkodjon el, hogy valóban van igazság ebben a mondatban! Megtettem-e mindent? Valóra váltottam-e az álmaimat? És ha nem, akkor miért nem?

2011. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes: te nem érzel semmi felháborítót ebben, Lázár János viszont már elnézést kért érte.


Csak én érzem, hogy ez kissé abszurd?

2011. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon is felháborító: Csak az nem érzi annak,aki a jólkereső réteghez tartozik.

Ma nagyon kevesen vannak,akik tudják többre vinni. Sőt,akik eddig még képesek voltak erre,azok is egyre lejjebb csúsznak.

Lázár is tudja,hogy felháborító,amit mondott, ezért is kért bocsánatot!

2011. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj szerintem ez a mai világban,a mai erkölcsöt figyelembe véve nem helytálló.Apám munkahelyén az igazgató felügyelőként kezdte és 30 éve volt a cégnél,rendesen és keményen dolgozott.Erre múlthét pénteken délután kapta a levelet,hogy pápá...Hétfőn egy olyan krapi állt be a helyére,aki anno polgármester volt csak szét cseszett mindent és sikkasztott,null szakmai hozzáértése van...Első két kérdése az volt,hogy hol szoktak ebédelni és még valami hasonló marhaság.Na a mai világban,ha ez így megtörténik akkor nem elgondolkodtató,hogy mennyi esélye van az embernek?Aki hajt,látástól vakulásig teper azt kiteszik a hozzá nemértő,farok meresztő gyíkokat meg vezetőpozíciókba helyezik...
2011. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%
Nem azért kért bocsánatot, amit mondott. Azért kért bocsánatot, mert félreérthetően fogalmazott. Nem mellesleg a teljes szöveg viszont eléggé egyértelmű. Nekem. Bár aki félre akarja érteni az félre is fogja érteni és félre is fogja magyarázni.
2011. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%

Én sem érzem felháborítónak.

Saját értelmezésemben ez azt jelenti, hogy akinek értelmes célja van az életben, és tesz érte, az azt eléri. Egyébként a környezetemben is csak erre látok példákat.


Viszont a helyében én is bocsánatot kértem volna. Mert amivel nem számolt, hogy az emberek nagy része nem lát azon túl, hogy akkor viszi valamire, ha sok pénze van, kevés munkával. Ilyen hozzáállással nyilván felháborító.

Csak hát ez a hozzáállás elég nagy lelki szegénységre vall...

2011. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!