Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy az a 900...

Mit szóltok, hogy az a 900 ezer "megtévesztett", akik visszaküldték kérdőívüket, támogatják az adómentes gyermeknevelést, az államadóssági plafont, a nemzeti összetartozást és a nemzeti vagyont viszont a gyermekek után járó szavazati jogot már nem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek.

Én sem adnék szavazati jogot se gyerek után, se határon túlinak. Egyébként előre determinálva lennének az elkövetkező választások.

2011. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Reklám van az echo tv-n? Hol vannak ezek a fogalmak egymáshoz? Én támogatom a nemzeti összetartozást, az államadóssági plafont és sok más dolgot, kiéve a gyerek utáni + szavazatot, az teljes ostobaság lenne.
2011. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy a Fidesz így konfrontálódás nélkül leépítheti a KDNP-t, a döntést a választókra kenve. Jellemzően orbános, sunyi módszer, de 1 milliárdot megért nekik (mert ugye romba van döntve az ország a nemzetükre rontó judeoszocibolsilibsik által). Egyébként én sem támogatom a gyerekek utáni szavazati jogot. Inkább növelje a kormány az aktívak számát (munkahelyek teremtésével, a versenyképesség javításával és a gazdaság kifehérítésével), ne pedig azon mesterkedjen, hogyan tudja importszavazókkal meg gyerekekkel bebetonozni magát.
2011. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
gyerek utáni szavazat? mire föl?????? ne legyenek már ostobák az emberek...baromság!!!!!!!!!
2011. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Arra föl, hogy csirkéért lesz megint szavazat... cigányék 6-8 pulyával 6-8 plusz szavazatod adnak nekik... Ki van ez találva kérem...
2011. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Becsapott emberek?



Fiacskáim! " Lányocskáim" a politika ilyen!



Ahogy elhittük hogy a nyugat majd segít önfeláldozó módon, és az Eu maga a kalács.


Sajnos gyermekek vagyunk, tacskók, akik elhittek mindent annak akikre hasonlítani akartak!


Pedig tudtuk hogy mindíg is másokból " gyarmatokból" gazdagodtak ! És még is!!!



Elmondanám, miért is egy kaptafa a Fityisz és a maszop is.


Hisz mindegyiknek meg volt a maga stikje, abban amit a magyarokkal csinált.



De hosszú lenne és nem is hinnétek nekem.



Mindenkit becsaptak a Lakitelki " latrok" mert nem egy új és boldog ország sziluetjét rajzolták a sátor falára, hanem egy szisztémát amivel 10000000 embert 20-30évig húzni lehet.



" különben minek kellettek volna a Soros bácsi formák! "

2011. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmit, mert én azt se hiszem el, amit ezek kérdeznek.


Persze, a többség támogatja...mondják ők. Én nem hiszem, mert szerintem hazudnak.

2011. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyermekek utáni szavazati joggal az egyenlő értékű szavazatok elvét kérdőjelezi meg a kormány. Egyébként én nem hogy ezt, az alkotmányozást se támogatom, senki nem hatalmazta fel a kormányt arra, hogy alkotmányt készítsen. De ha már új alaptörvényt akar beiktatni, akkor ne így tegye! Két hét alatt nem lehet 900 ezer kérdőívet feldolgozni, vagy szerintetek tényleg elolvasták, és rögzítették a kérdőívek eredményeit? Hát a nagy lófszt! Pár hónap alatt amúgy se lehet megírni egy épkézláb alkotmánykoncepciót, inkább csináljanak egy normális pályázati rendszer az alapvetéseiben rossz új magyarország fejlesztési programból összeollózott helyesírási és logikai hibákkal teli sz@r helyett.
2011. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!