Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosoknak szükségük...

A Jobbikosoknak szükségük van-e kiegészítő történelem órákra?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 26. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Eléggé.Pótvizsgát is tehetnének.
2011. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
nincsen, történelmet nélkülük is tudnak hamisítani
2011. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nincs. A Jobbikba belépő személyek rendszerint kiemelkedően ismerik a történelmet, politológiát és gazdaságtan. Épp emiatt is alkalmasabbak kormányzásra más pártoknál.
2011. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
A Jobbikosok abban hisznek, hogy a történelmi tények meg vannak hamisítva és csak az az igaz történelem amit valami otthonülő, antiszoc sziriuszmagyar hadovált össze.
2011. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Hát ez az szdsz vagy lmp zsidó párt videója. Nem tudom mi értelme volt belinkelni mit bizonyít ez? A képekből öszevágott paintel rajzolt térképekel tűzdelt marhaság teszerinted kérdező komolyan bizonyít bármit is?
2011. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

"Hát ez az szdsz vagy lmp zsidó párt videója."


ez után a mondatod után, miért gondolod, hogy komolyan kéne venni a válaszodat?

2011. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Kíváncsi vagyok megpróbálja-e valaki kimagyarázni EZT a videót!
2011. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a videót nem kell kimagyarázni! A Jobbik anélkül is idióta! Amúgy meg magyarázatot hiába vársz, a legegyszerűbbel fognak jönni: te, én és itt minden hozzászoló zsidó! A történelemről pedig azt fogják mondani, hogy meghamisították! Csak arra lennék kiváncsi - és erre tényleg válaszolhatna egy jobbikos - hogy ha hamisítják, akkor ők honnan tudják a helyes, valódi történelmet? Csak nem ők hamisítják? Vagy nekik megvan a forrás? Alfától Omegiág, a "teremtéstől"(ugyebár a kereszténykonzervatív jobbikról van szó) a 3. világháborúig...
2011. márc. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Winston Churchill egyik híres idézete, hogy "Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítottam."


Lehet, hogy a jobbikosok (és sokan mások is) hasonlóképpen vannak a történelemmel.

2011. márc. 27. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!