Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki optimista ma Magyarország...

Aki optimista ma Magyarország jövőjét, vagy a saját jövőjét illetően, az miben bízik?

Figyelt kérdés
Kifejtenétek logikusan?
2011. márc. 27. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Én bízok Magyarországban, az Istenben, a hazámban, a népemben, abban, hogy Magyarország képes lesz minden téren felemelkedni. Másrészt meg voltak már reménytelenebb helyzetek, meg amúgy is minden csak viszonyítás kérdése.
2011. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Én abban bízok, hogy 1-2 éven belül lesz munkám Ausztriában és le tudok telepedni ott.


Sajnos Magyarországról sok jót nem tudok elmondani, az útöbbi időbe elég sokat jártam Nyugaton és mindig úgy jövök haza, hogy Magyarország már nem is Európa, hanem inkább valami fél-Ázsia, vagy nemtudom hogy mondjam.

2011. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Saját magamban bízok, senki másban. És abban, hogy a magyarok végre megtanulnak legalább az anyanyelvükön rendesen kommunikálni.
2011. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:24


én meg abban, hogy kipusztul az emberekből ez az állandó kötekedési hajlam és nem az lesz a legnagyobb boldogságuk, hogy a kérdező lehagyott egy ki*aszott k*rva "n" betűt egy szó végéről

2011. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeimben.
2011. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Én abban bizom hogy elég jól elsikerül sajátítanom az angolt nyelvet jövő nyárig amikor is költözök ki nővéremék Kanadába.
2011. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

"én meg abban, hogy kipusztul az emberekből ez az állandó kötekedési hajlam és nem az lesz a legnagyobb boldogságuk, hogy a kérdező lehagyott egy ki*aszott k*rva "n" betűt egy szó végéről"


Plusz a mondatot nagybetűvel kezdjük, mondat végére írásjelet teszünk, kultúráltan fogalmazunk. Sanyinak nem ez az első, és nem ez az utolsó helytelen írása. Tehát nem betűkihagyás vagy véletlen kettőzés, hanem egyszerűen nem tud helyesen írni. Mint ahogy sokan mások sem. Lehet elgépelni, de konzekvensen mindig rosszul írni az más kérdés. Schmitt Pált is kikezdtétek emiatt. Persze amikor a fagyi visszanyal, az már nem tetszik, ugye?

2011. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Mardu ***** válasza:
91%
miben
2011. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Saját magamban bízok, senki másban. És abban, hogy a magyarok végre megtanulnak legalább az anyanyelvükön rendesen kommunikálni.



Bocikám!!


Te ezen a topikon eszed magyad, és meg közben dolgozom a gépen, és csak mellesleg szórakozásból írigatok neked.


Kapisgálod, hogy miért nem érdekel egy egy n betű?


A másik, hogy egy nem egy helyesírási verseny, és az a bunkó, aki nem válaszol, csak hisztizik és kötekszik, nem illik ide!

2011. márc. 27. 13:18
 10/16 anonim ***** válasza:
a magyar nyelvoktatásban
2011. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!