Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felelősséggel tartozunk egy...

Felelősséggel tartozunk egy országnak, mely egykoron ellehetetlenítette az életünket? Az adónkat elszórta, kirekesztő a társadalma, visszamaradott, abszurd?

Figyelt kérdés
Ha itt hagyjuk, vissza is kéne gondolnunk valaha rá? Netán érezni is valamit?
2011. márc. 27. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"Az elmúlt 70 év ilyen volt, de próbálj meg nem befizetni valami adót!"


Ha elolvasnád a kérdést, arról szól, hogyha valaki elhagyja Mo-t, akkor megtagadhatja-e, és kellene-e még bármit is éreznie ezzel az országgal szemben...



Elolvastam, de arra a válasz egyénfüggő.

Ki hogy érzi.

2011. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a kár, hogy a világban csak "politikai menekült" státusz létezik, holott lehetne "gazdasági üldözött"-ekről is beszélni. Hiszen a szándékos életképtelenné tevő ellehetetlenítés adókkal, regadóval, külföldi cégek pozitív diszkriminációjával, elszabadult árakkal (világ legdrágább ivóvize!!!!!!), a pénzkeresési lehetőségek zéró mivoltával stb stb, ezek szerintem még annál is nagyobb ember elleni bűnök, mint a nézeteiért üldözni valakit. Én a magyarságom azon részére vagyok büszke, amit régi nagyjaink tettek, Széchenyi, Vörösmarty stb stb. De amit ma művelnek... Az, hogy egy gyűlölködő kis népcsoport akarja magának az országot és mi itteniek útban vagyunk és szinte direkt úgy rendezik, hogy még pármillió magyar meghaljon és akkor szabad a pálya. Hát ez elkeserítő és ezért nem hogy felelősséggel tartozik az átlagember, hanem kötelessége elhatárolódni.
2011. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

"Az, hogy egy gyűlölködő kis népcsoport"

Látom egy alapvetően értelmes antiszemitával állunk szemben... kár, hogy megette a maszlagot, amit elé tolt a "nem fősodratú" (istenem de gyökér kifejezés ez) média!

2011. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!