Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem mindegy, hogy milyen...

Nem mindegy, hogy milyen bűnözés? A BŰNÖZÉST kell visszaszorítani!

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
ugyan... rég nem a bűnözés a téma, hanem a szabadstílusú gyűlölködés
2011. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Sőt nem visszaszorítani kell a problémát, hanem meg kellene oldani.
2011. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Aki ide ír, köttük én sem tudjuk milyen okok vezetik a tipikus vidéki bűnözést. Hiszen erről van szó, és nem a nagyvárosi bűnözésiformákról! Csak nézd meg mi lessz itt nemsoká. A segélyek beszűkülnek, a közmunka jövedelem a felére esik, ha valakinek a kerítése rozzabt már is megvonják a szoc ellátást, az amúgyis hatalmas vidéki munkanélküliség az egekbe szökik stb stb.


Van egy vidéki háziorvos barátom, akivel teniszezgetünk már vagy 15éve, az mondta, hogy a falvakban már sláger gyógyszer a rivotríl. Ami sokat elmond, és sokat sugall a jövövel kapcsolatban.

2011. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki a tényekhez ragaszkodik akkor nem mindegy.Egy társadalmi jelenséget nem lehet megváltoztatni úgy, hogy nem nevezzük meg.
2011. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Egy társadalmi jelenséget nem lehet megváltoztatni úgy, hogy nem nevezzük meg."

Való igaz. Megneveztem: BŰNÖZÉS

így nem jó?

2011. márc. 31. 00:59
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Két dolgot mondanék ezzel kapcsolatban így kávé előtt:


- Ha vannak bűntények, amik bizonyos etnikai/vallási/szubkulturális/stb. csoporthoz köthetőek, akkor miért kell ezt elhallgatni?


- Visszafelé ugyanez miérnem igaz? A most folyó "romagyilkosok" pere miért nem csak gyilkossági per?

2011. márc. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező miért nem fogadod el a tényeket?
2011. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem csak azzal van a baj.

Egyébként így van, nem kell különbséget tenni.

De ne csodálkozz, h ha sokak zsebében kinyitod a haverjaiddal a bicskát.

Ti ha valami romákkal kapcsolatos kérdés van, rögtön megmondjátok, h biztos, h nem úgy volt, mert szerintetek lehetetlen, h romák kövessenek el egy bűncselekményt.

Volt itt egy kérdés, azzal az öreggel volt kapcsolatos, aki öngyilkos lett,mert a romák fenyegették vagy zaklatták, nem tudom pontosan.

Te voltál az egyik, aki az életét rárakta volna, h az öreg nem azért lett öngyilkos, mert a romák, hanem mert beteg volt.

Na most mint kívülálló, miből voltál olyan biztos benne?

Én nem mondom, h a cigányok voltak, de nem is állítom, h öngyilkos volt, mivel nem voltam ott, a médiában ezt a két verziót lehetett hallani.

Arról nem is beszélve, h mindkettő elképzelhető.

Szerintem ilyenkor ez a korrekt hozzáállás, nem pedig az, h minden kérdésnél, (mert nem csak ez az egy volt) anélkül, hogy valami közöd is lenne hozzá, neki állsz magyarázni, h biztos, h nem lehettek romák.

Meg a romák nem csinálják ezt meg stb.

Honnan tudod? talán minden romát ismersz?

Aki meg szintén tapasztalta azt, amit a kérdező leírt, akkor az már jobbikos .

Most én tehetek arról, h ha kimegyek az utcára akkor látom, h a segélyért cserébe pénzt adnak?

most ezért én miért vagyok jobbikos?

Szerintem ha válaszolsz ezekre a kérdésekre, rájössz, h legalább te is akkora idióta vagy, mint akik nem választják szét a cigánybűnözést.

De ahogy ismerem a fajtádat nem igazán fogsz válaszolni meg törölteted a hozzászólásom:)

2011. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

"A most folyó "romagyilkosok" pere miért nem csak gyilkossági per?"


hozzátartozik, hogy rasszizmusból elkövetett gyilkosság

2011. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első: Teljességgel egyetértek veled. A mostohaanyám is inkább gyűlölködik, mert azt könnyebb csinálni, mint a sportot. Csak ugyebár az nem fogyaszt, így csak a koplalással tud valamennyit leadni.


Amúgy én már egyszer-kétszer hallottam ereszcsatornát szaggató, segélyért sorbanálló magyarról(!). Csak az ilyen-olyan idióták máris jöttek azzal, hogy "óóó, ilyet csak a cigányok csinálnak" aztán meg megúszta a bűntetést.

2011. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!