Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha büntetik az "egyenruhás...

Ha büntetik az "egyenruhás bűnözést", akkor a cigánybűnözést miért nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Mert egyenruhások magyarok szoktak lenni, a cigánybűnözést pedig csak cigányok csinálhatják.

Te kis butus, hát nem tudtad, hogy demokráciában egy cigány nem lehet rossz ember?

Ez az Állatfarm egyik legfontosabb törvénye.

2011. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Mert nincs cigánybűnözés...


Csak a valóságban, de ezt nem látják a drága, jó politikusok! Akik még csak képen meg videón láttak ciggereket! Ez egy ilyen ország...

2011. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Én is gondolkoztam rajta, hogy miért hagyják "élni-virulni" a naplopó romákat. A rendőr barátaim nemhivatalosan gyűlölik őket. A magyarok többsége is megunta a ténykedésüket. Mi oka van a kormányoknak, hogy nem avatkoznak be? Mi van a háttérbe? Azért a gázkamra és a segélyezés között vannak temérdek lehetőség. Ha egy kicsit erélyesebb lenne a fellépés szerintem még nem ugrana nekünk az EU.
2011. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem büntetnék, akkor nem lenne ennyi cigány a börtönben.
2011. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy lehet, hogy tényleg azért nem, mert már így is tele vannak velük a börtönök.

És olcsóbb nekik segélyeket biztosítani, mint börtönellátást.

És amúgy is kényelmes a semmittevés.

2011. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5*-os kerdes!!!
2011. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Mert az "egyenruhás bűnöző" jobbik szavazó, míg a kátrányos helyzetű tolvaj gané fidesz szavazó. Azért.


Itt van az ország EGYETLEN VALAMIRE VALÓ CIGÁNYA: Lakatos Attila Vajda. Megmondta a sz@rházi Orbánnak is, hogy mi a helyzet. Vörösödött, nyelt kettőt és nem csinált semmit...


http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc&feature=related


Ezek után mégis mit várunk? Orbán is egy cigánybűnöző...

2011. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Mert a magyar lakosság által 53%-al megszavazott kormány így akarja, azért. Leszarnak ezek mindent, és mindenkit.
2011. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Mert bizonyos politikai pártocskák pl.szdsz azaz utódpártja az lmp ebből él.Meg a sok megélhetési jogvédő.
2011. máj. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

A cigány bűnözést büntetik, de itt a kérdés inkább az lenne, hogy mért nem büntetik a cigányokat, barna bőrük miatt, mert hát az egyenruhás bűnözés analógiájára építve több értelme is volna a barna bőrű gyülekező cigányokat büntetni. Énbennem igen is félelmet keltenek, ha egyszerre sok barna cigányt látok, mert többször is ilyen csoportosulások inzultáltak már engem és rajtam kívül még sok-sok embert, nem úgy mint a gárdisták, vagy akármilyen nemhivatalos egyenruhások!

Én félek bemenni olyan utcába, ahol cigányok gyülekeznek, mert már támadtak meg ilyen helyen és félelem ébred bennem, ha kettőnél több cigány jön velem szembe az utcán, mert eddig 8-ból 7 esetben inzultáltak! Ez mi már?


Tiltsák be a cigány bőrűek gyülekezését akkor már!

2011. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!