Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy fidesz szimpatizánsnak felteszel valami gazdasággal kapcsolatos kérdést, arra soha nem válaszol?

Figyelt kérdés

Vagy is, nem érdemben.

Érvelsz, teljesen logikusan a gazdaság tapasztalataira hagyatkozva. Elmagyarázod mi is a gond.

És mindíg csak annyit kapsz, hogy nem úgy van, nincs igazad, mert hidd el, vagy csak mert.


Miért nem képes az általad felvetett problémákra megnyugtató választ adni? Ami gazdaságilag és az életből merítve is logikus!


2011. márc. 31. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%

Én úgy tapasztaltam, hogy szoktak válaszolni, általában pártszöveget.

Azért az érdekes, hogy egy MSZP-s (covenant) és egy Jobbikos (doboszoli) egyet tudnak érteni valamiben :)

2011. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 doboszoli ***** válasza:
40%
Ácsi, ácsi! Kikérem magamnak a lejobbikosozást!!!
2011. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Elég megnézni a parlamenti beszédeiket... ha ráérek, be szoktam kapcsolni... a fideszesek csak a kultúráról, a nyelvről és egyéb felesleges dologról tudnak, bár gyönyörű beszédeket tartani, azonban tartalmuk nulla. Ahol sok ember éhezik, az utcára kerül és nincs tüzelője télre, ott nem a kultúráról kellene papolni. Dehát szegények máshoz nem értenek. 8 évig az MSZP mögé bújtak, hogy fújj fújj ezt nem így kell, azt ők máshogy tennék, most meg az a nagy helyzet, hogy nem csinálnak semmit. Illetve mégis, lenyúlják a Jobbik ötleteit. :D
2011. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg csak szimplán nem érted mert utálod a Fideszt. Meg ha leírja valaki a sikertörténetét, és ebbe belefoglalja azt is hogy miben segítette ebben a kormány, te azt sem érted meg. Kamumail kettő, ÉRVELJ!!!!
2011. ápr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!