Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol a pénz? Az elmúlt 20...

Hanák József kérdése:

Hol a pénz? Az elmúlt 20 évben emelték az adókat, csökkentették a kiadásokat, eladták az állami vagyont, rengeteg hitelt vettek fel, mindezek ellenére az ország a csőd szélén áll. Vajon hová került a sok ezermilliárd Forint?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 20:28
1 2
 11/11 Georgina2011 válasza:
Nyögdíjasként és francos hitelesként elagyaltam. Hun a pénz?! Először is amit az "átkosban" építettek lakásokat, tanácsi lakásokat, azokat jó pénzért eladták. Nagyon sokan megvásárolták, én is. Lakótelepi lakás volt. S, úgy megugrott a kiadásom a +10 ezer közös ktsg-gel, +lakásrészlet,+mindenféle számla. Belegebedtem. Egy hétre kölcsönkértem,kifizettem,eladtam. Az a hét álmomba ne jöjjön elő! Rettegtem, hogy visszalép a vevő, s akkor hogyan adom meg a baráti kölcsönt?! No, minden símán lerendeződött. S, vettem egy házat. Sajnos 2008-ban fel kellett újítani, s felvettem franc hitelt. Most nyomom a szemem, hogy bár ne tudtam volna aláírni... De akkor beázott a tető... Rokkantnyögdíjasként ez a megoldás jónak nézett ki. Kár, hogy most ilyenkor sem tudok aludni, rágom a küszöböt! Orbán atyus nyugtat... Most váltsak forinthitelre? S, ha bedől az ország? Már az EU is "necces". Anno' ha rám hallgattak volna, de nem tették, vastag fekete filccel írtam, NE LÉPJÜNK BE! S, ennek megfelelő helyre tettem a keresztet. No, ez a kereszt átvándorolt a belépjünk helyre, s most cipeljük... Milyen jó is lenne, fene nagy magányunkban, saját magunk szolgái lennénk, nem a másoknak a rabjai... Lásd cukorgyár, voltak és vannak kincseink - lásd gyógyvízek... S, nézd a hirdetéseket, kastélyokat újítottak fel, s most virágzik a magánszféra... A középosztály pedig béka segge alatt kuruttyol... No, én is mondom: brekke-brekkeke, alacsonyan van a brekus feneke... feneke... no én még azalatt is vagyok... Egyszerűen szörnyű!
2011. dec. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!