Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az ami még megakadályozhatn...

Mi az ami még megakadályozhatná hogy az ország csődbe menjen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 14:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__233..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__233..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__233..


Csak az 1. oldalt volt kedvem végignézni, de még vagy ezret találhatnék, ha nagyon akarnám. Én rohadtul unom már, amit csinálsz, és innentől minden egyes kérdésed bejelentem, hogy ezt már kérdezted, mert baromi unalmas, de tényleg.

2011. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2011. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én nem mindíg ugyan azt kérdezem, ha nem tévedek.

És az hogy neked fáj az igazság, még nem kell hogy letítsák a kérdést.


Te viszont soha nem válaszolsz, csak hőbörögsz!

2011. nov. 2. 14:48
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Oké válaszolok.


Nem szükséges semmi, mert nem megy csődbe az ország.

2011. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%

Ez a kérdező is csak egy a sok riogató majomból akik ezen az oldalon vannak. Ezen éli ki magát. Játssza az eszét közben valószínűleg fingja sincs semmiről, mert ha lenne akkor biztos lenne jobb dolga mint ide írogatni. például megváltaná a világot.


Nem kell vele foglalkozni.

2011. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

""Oké válaszolok.


Nem szükséges semmi, mert nem megy csődbe az ország.



Na ez egy logikus válasz!


Csak mert te megmondod!

Vagy majd leborúlnak előtted a befektetők és hűvös halomra vásárolját az államkötvényeket,egyetlen szavadra, csak mert elbűvölő a mosolyod!


Ez nem vlasz haverom.


Én leítram sok logikus tényt, nem fikciót, tényt.


Te mit képes vagy csak a fele érvet szembeállítani?

2011. nov. 2. 14:56
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
Egyedül talán a Jobbik. Más esélye ennek az országnak már nem nagyon van.
2011. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

""Madárkám válasza:


Ezzel a beszólással nállam csak a jómadár titulust érdemeled ki.


Ilyen érvelést, ez maga a csúcs!



Tudod, sok olyan közgazdász van, aki megjósólta hogy hová is jutunk. De valahogy ők soha nem kerűltek kormány közelbe. Ez neked nem rémlik?


Miért nem érvelsz, hogy miért nem megyünk csődbe.

Gazdasági mechanizmusokkal, és tényszámokkal adatokkal?


Jahh hogy az nem megy, csak az okoskodás, és a riogatónak titulálás.


Kb ennyi vagy.

2011. nov. 2. 15:00
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

Vicc vagy ember, ha ennyi országmegváltó indíttatásod van, beléphetnél egy pártba, aztán lehet még olyan pozícióba küzdenéd magad, hogy meg is valósíthatnád az elképzeléseid.


Látom sok energiát fektettél a rigmusok megfogalmazására és betanulására, amit hajtogatsz. Sajnos én nem rendelkezem ennyi idővel, meló, egyetem, stb. Csak most a szakdolgozatomat írom, és meg van nyitva a gyk. azért válaszolgatok sűrűn. De most inkább foglalkozom tovább a szakdogával, te meg váltsd meg a gyk-n keresztül a világot.

2011. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

""Vicc vagy ember, ha ennyi országmegváltó indíttatásod van, beléphetnél egy pártba, aztán lehet még olyan pozícióba küzdenéd magad, hogy meg is valósíthatnád az elképzeléseid.



Persze hogy én vagyok a cvicc!


Felteszek egy nem nehéz kérdést, és nem a kérdésre válaszolsz,hanem személyeskedel.


Ezt nem kell betanúlni, ez a valóság, amit csak összekell rakni. Ehez nem tudás csak bátorság kell.


Nincsenek politikai ambicióim, de ha lennének? Szerinted a nagytőke a közelébe engedne a politikának?


Az a vicc hogy egy ország lakóinak nagyrészét 21 éven át lehet hülyíteni, és amkor már a 25 ik órában vagyunk, még akkor is sokan vakok!

2011. nov. 2. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!