Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók szemében mi csak egy...

A zsidók szemében mi csak egy leigázható, elnyomható, kizsákmányolható nép vagyunk? Hogy tekintenek igazából a zsidók a magyarokra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanúgy,ahogy a többi emberre. Ez a zsidózás egy ostobaság.
2011. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Olvass Radnóti verseket, akkor talán ráébredsz, hogy mennyire más a valóság a te borgőzös látomásaidhoz képest.
2011. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez oké,de Radnóti Miklós magyar zsidó volt !

Én inkább a tőkés karvaly-orrúakra gondoltam.

2011. ápr. 2. 12:25
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, de miért vagy fogyatékos? De most komolyan, okos , értelmes ember is lehetnél. De inkább nem, te inkább egy zsidózó fogyatékos lettél.
2011. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kezd kiszáradni a Jordán, körben ellenséges síták és szuniták.


Szerinted, nem lennének bolondok ha nem akarnák az országunkat? Persze akarhatják Hollandiát is, de kit lehet az egyszerűbb megkapni, vagy gazdaságilag bekebelezni?


Nincs ebben semm, ha kívülről nézed.

Persze ha belülről, akkor érezheted kellemetlennek.

2011. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
El fognak kapni, és pászkával megeszik a húsod, meg megisszák a véred. Gondolom, ezt akartad olvasni, kedves szellemileg terhelt kérdező.
2011. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Hollandiát nem igaz? Nem csalódtam benned Sándor! Szerinted a bölcs (de ármánykodó) zsidók nem tudják, hogy ha egy picit elszabadul a globális felmelegedés Hollandiát elönti az atlanti óceán? Ugyan biztos az örök védelmet nyújtó szent Kárpát medence kell nekik! Hogy én erre nem gondoltam uram anyám... ezer éves magyarországnak (ami egyébként = a 500 évvel korábbi hun birodalommal és szkítákkal) ki kell irtani a zsidókat most azonnal!!!!!


(bocsánat ez kikívánkozott)

2011. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"""Szarkasztikus Ákos válasza:


Hollandiát nem igaz? Nem csalódtam benned Sándor! Szerinted a bölcs (de ármánykodó) zsidók nem tudják, hogy ha egy picit elszabadul a globális felmelegedés Hollandiát elönti az atlanti óceán? Ugyan biztos az örök védelmet nyújtó szent Kárpát medence kell nekik! Hogy én erre nem gondoltam uram anyám... ezer éves magyarországnak (ami egyébként = a 500 évvel korábbi hun birodalommal és szkítákkal) ki kell irtani a zsidókat most azonnal!!!!!


(bocsánat ez kikívánkozott)



Igazad van, a Hollandiával kapcsolatos felvetésedben.

Nem gondoltam végi teljesen.


Ne becsülj le senkit, a zsidókat sem.


Én nem azt mondtam, hogy speciálisan ráálltak a magyarok szisztematikus leigására. Egyszerüen, az a hely ahol most élnek az nem lehet sokáig élhető. Az az, a kitelepülésükön erősen gondolkodniuk kell.

A hely ahová kitelepülhetnek meg mi is lehetne alkalmasabb mint Mo? Mind területileg " 6000 000 an vannak" illetve a földrajzi elhelyezkedés, és nem utolsó sorban, a gazdasági problémák, és a szocializmusban elszenvedett magyarságtudat nagyban megkönnyíti a lehetőségeik kivitelezését.


Nem összeesküvés ez, hiszen még a víz is a kevesebb ellenállás irányába mossa a medret.


És nem kell bántani a zsidókat, sőtt ha akarnak még jöhetnek is bizonyos számban. Csak az nem mindegy milyen feltételekkel!

2011. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"a zsidók szemében..." IDIÓTA
2011. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Dick Esmen ***** válasza:
nem
2011. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!