Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokra rá fog égni a...

A magyarokra rá fog égni a szégyen, hogy támogatják Erdogant a kurdok kiirtásában?

Figyelt kérdés
Eléggé félek, hogy meg leszek bélyegezve én is.

2019. okt. 15. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Keresztény szeretet
2019. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Erre sem mentség, sem magyarázat nincs.


Ez a húzás minden demokratikus ország szemében "Persona non grata"-vá, azaz nemkívánatos személy-jé tett minket!!!

2019. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

És mi a helyzet azokkal aki fegyvert szállítottak a törököknek?

Konkrétan a franciákkal, németekkel?

Bírom a magyarokban, hogy azt hiszük hogy mi szartuk a spanyolviaszt, és számít is valamit, hogy orbán pózolt a kecskepásztorral. Megtette merkel is, meg a makaron is, cask ugye nekik nyalni kell. vagy mi

2019. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a legtöbb gondolkodó ember felfogja hogy Orbán nem egyenlő Magyarországgal.


Mellesleg vicces hogy a keresztény nemzethy főni a muszlim agresszrokhoz megy puncsolni.

2019. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4

A külföldiek annyit látnak, hogy zsinórban háromszor választotta meg őket az ország 2/3-os többséggel.

2019. okt. 15. 14:52
 6/16 A kérdező kommentje:

#3

Törökország NATO-tagállam, szóval nem értem, hogy a franciák és a németek miért ne adhattak volna el nekik fegyvereket.

2019. okt. 15. 14:54
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Hol látsz népirtást? Látod a kurd tömegsírokat vagy hogy milliószám menekülnek a kurdok? Ez csak propaganda.
2019. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

6# Ja, értem. Ha NATO tagok, akkor nem számít hogy kit ölnek meg vele, de ha orbán pacsizott (mellesleg európa nagyjai is) erdogannal, akkor ö nagyobb bünös, mint aki a kezébe adta a fegyvert. Nagy logika.


Nehéz lehet neked most. Nem tudom hogy tudnál kijönni jól abból, hogy orbánt fikázni kell úgy, Mellette meg a többi pacsizónak nyalhass:


[link]

2019. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8

Neked tényleg ennyi eszed van?

Amikor eladták nekik a fegyvereket, akkor még nem öldököltek kurdokat, csak simán egyik NATO-tag fegyvereket adott el egy másik NATO-tagnak.

Most viszont az a helyzet áll fenn, hogy konkrétan a török offenzívát támogatja a magyar kormány. Látsz ilyet a franciáktól és a németektől? Nem.

2019. okt. 15. 15:43
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én személyesen a magyaroktól sem látam. Azt láttam, hogy a támadás elött pacsiztak. Mint a többiek is. Ök sem láttak a jövöbe.

Azt meg hogy azóta támogatják-e, csak a balos médiából tudom.

Ahogy a balos médiának nem hiszem el amit az ellenfeléröl állít ugyanúgy pl. az origo állításait sem hiszem el a baloldalról.

Ennyi. Összeadom a kettöt, és elosztom 2-vel, akkor kb. megkapom az igazságot.

2019. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!