Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az osszeeskuves miert...

Ez az osszeeskuves miert olyan hihetetlen?

Figyelt kérdés

A zsidok iranyitjak a vilagot c. dologra gondolok, de csak, h ne legyen anyazas, maradjunk annyiban, h nem zsidok, hanem egy csoport, melynek tagjai szoros kotelekben allnak egymassal.

Nalunk a varosban egy csalad tagjai kozul kerultek ki a fontosabb statuszok birtokloi.

Pl: polgarmester, rendorkapitany,korhaz vezetoje stb.

Emelle meg a nagy hasznot hozo vallalkozasok is az o kezukben vannak.

Na most ezt nagyban miert nem lehet megjatszani?

Miniszterelnok,Orfk vezeto meg a tobbi?

Altalanosban volt egy osztalytarsam, mar akkor szendvicsekkel meg mindennel uzletelt.

Mara gondolom nem meglepo senkinek, h meno vallalkozo lett belole, igazabol mindig is az volt, csak most mar nem egy altalanos iskola a piaca, hanem a vilag.

Szal miert olyan hihetetlen, h van egy csoport, akiknek sikerult nagyra torni?

En nem mondom, h igy van, de szerintem kivitelezheto!


2011. ápr. 2. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy a te városodban vagy ismeretségi körödben mi történik, hogy terjed ki az egész világra?
2011. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szerinted Obama bele szuletett az elnoki szekbe?

Felkapaszkodott, eloszor volt az altalanosban osztalypenzszedo aztan igy tovabb.

Ne legyel pesszimista, h "ahh ugy se sikerul"

2011. ápr. 2. 16:39
 3/15 bumbi02 ***** válasza:

nem lehet felvetiteni egy város vezetését a világéval. hiszen akkor az a feltételezés is megállná a helyét hogy:

- az országban nyert a fidesz 2/3al , akkor valószinüleg a világon is 2/3a lenne?


nem lehet egy városban előforduló példát világ nagyságúra vezetni. ha egy vezetése lenne a világnak, mint ahogy állítod, nem lenne ennyi viszálykodás.

2011. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Obama NEM zsidó! Ahogy a világ államainak vezetői sem mind azok! Nálunk pl. egyetlen zsidó sincs vezető pozícióban.
2011. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Elpofaztam, h nem a zsidosagrol van szo!

Bumbi

Az rendben van, epp ezert kell a Foldet felosztani.

Ki a legbefolyasosabb ember?

Elvileg Obama, mint amerikai elnok, szal a kovetkezo elnoknek a mi emberunknek kell lennie.

Toljuk a lovet, hiszen meno uzletemberek vagyunk.

Mit veszithetunk?ez is egy vallalkozas, csak nem hetkoznapi.

De ha masnak sikerult elnokvalasztast nyernie nekunk miert ne sikerulhetne?

Aztan ha osszejott, ugy befolyasoljuk a vilagot a lehetoseg szerint, h az a vallalkozasainknak kedvezo legyen.

Ha valamire szuksegr van az allamoknak mi fogjuk neki eladni, hiszen a korrupcio hatartalan.

Kozben a penz csak jon es jon.

Nem lesz nehez ezek utan betorni Europaba, mondjuk kezdesnek Angliaba, Franciaorszagba,Nemetorszagba.

Ha ezek megvannak a penzem megint no, de nem egyenes aranyosan, hnam szinte duplazodik.

Onnantol kezdve meg, h en iranyitom a ket gazdasagi nagyhatalmat valahol en vagyok a vilag ura.

Lehet, h nincs nagy beleszolasom Uj Zeland politikai eletebe, de nincs is erdekem, hiszem nekem az kis piac, meg egyebkent is, kis atom aztan holnap mar csak tortenelem.Szal szerintem evtizedeken,szazadokon keresztul fel lehet egy ilyen csoportot epiteni.

2011. ápr. 2. 18:55
 6/15 bumbi02 ***** válasza:

konkrétan te miről beszélsz??



amúgy meg, a legbefolyásosabb emberek sose a színpadon vannak..

2011. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kezdem ugy latni, h itt arrol van szo, h magatokbol indultok ki.

Attol, h egy gyarban dolgoztok havi 70ert attol meg nem mindenkinek e a celja.

Sok ember tele ambicioval, n az mindjart mas.

2011. ápr. 2. 19:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Ilyenről már én is hallottam, de nem tudom megítélni. A példáid valóban nem a legmeggyőzőbbek, de tény, hogy terjengenek ilyen hírek a neten.

Régi kereskedőcsaládok..bankárcsaládok, akik a háttérből irányítják a világot, sakkbábuként pakolgatva országokat, vezetőket jobbra ill. balra a jobb gazdasági körülmények elérése érdekében.

Személy szerint ezt nem tudom eldönteni. Tény, hogy semmiről sem tudunk igazából, ami a legfelső körökben történik, de nekem kicsit nehéz elképzelni. Félő, hogy sose kapunk választ. Örök dilemma marad!

2011. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bumbi02 ***** válasza:
tehát aki nem fogadja el az összeesküvés elméleteket azok szerinted mind gyármunkások? nincs semmi összefüggés a kettő közt. nekem is vannak ambicióim, mégse gondolom azt hogy a zsidók irányitanák a világot.
2011. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
65%

Én tökéletesen bizonyítottnak látom ezt a dolgot. Gondoljatok csak a nemrégiben történt eseményekre. IMF kölcsönök a nehéz helyzetbe lévő országoknak,hogy aztán teljesen lehetelen helyzetbe hozzák őket,és fillérekért kivásárolják az országot. Ne mondja nekem senki ,hogy ez nem egy előre megtervezett dolog. Hogy a nagy szervezetek mögött valójában kik állnak arról fogalmam sincs,de szégyelljék a pofájukat! Segítség címén adják a pénzt ,pedig aljas szándék vezérli őket. Vagy egy másik példa ami talán hétköznapibb,és ugyanígy működik. Külföldi cég nagy tőkével idejön csóri magyarokhoz és felvásárolja pl. a cukorgyárakat,majd kis idő múlva tönkremennek ezek a gyárak amik évtizedeken ,vagy akár évszázadokon át jól működtek. Aztán bemegy az ember a tescóba és csak néz mint Jenő a moziban,hogy egy hete még 170FT volt a cukor ma pedig már 360. És igen,nagyban ugyanez a folyamat igen is elképzelhető,csak az a probléma ,hogy sokan szétválsztják a gazdaságot a politikától,pedig e két dolog szervesen összefügg.A legnagyobb probléma az egésszel az ,hogy ha bármelyikünk lenne az ő helyükben akkor valószínüleg ugyanígy történne minden,hisz mindenki a lehető legnagyobb profitra hajt és amíg ilyen lehetőségeik vannak addig ki is fogják használni.Sajnos az egyes országok vezetői akik ennek gátat szabhatnának,ők sem teszik, mert szintén megvehetőek.

Ahogy azt Jockey Ewing mondta a Dallas-ban "mindenkinek megvan az ára"

Így aztán kedves honfitársaim nincs más lehetőségünk,mint hogy valamilyen módon klónozzuk Széchenyit és Kossuth-ot aztán megtesszük őket az ország vezetőinek.De mivel ez nehezen kivitelezhető, úszunk tovább a híg fos tengerében és próbálunk a felszínen maradni! Ehez kívánok mindnyájatoknak sok erőt ,egészséget!

Ui:

Ha túl sok zagyvaságot írtam, azért az a két pohár muskat ottonel tehető felelőssé, amit a hsz.megírása előtt és közben fogyasztottam el!

2011. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!