Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az osszeeskuves miert...

Ez az osszeeskuves miert olyan hihetetlen?

Figyelt kérdés

A zsidok iranyitjak a vilagot c. dologra gondolok, de csak, h ne legyen anyazas, maradjunk annyiban, h nem zsidok, hanem egy csoport, melynek tagjai szoros kotelekben allnak egymassal.

Nalunk a varosban egy csalad tagjai kozul kerultek ki a fontosabb statuszok birtokloi.

Pl: polgarmester, rendorkapitany,korhaz vezetoje stb.

Emelle meg a nagy hasznot hozo vallalkozasok is az o kezukben vannak.

Na most ezt nagyban miert nem lehet megjatszani?

Miniszterelnok,Orfk vezeto meg a tobbi?

Altalanosban volt egy osztalytarsam, mar akkor szendvicsekkel meg mindennel uzletelt.

Mara gondolom nem meglepo senkinek, h meno vallalkozo lett belole, igazabol mindig is az volt, csak most mar nem egy altalanos iskola a piaca, hanem a vilag.

Szal miert olyan hihetetlen, h van egy csoport, akiknek sikerult nagyra torni?

En nem mondom, h igy van, de szerintem kivitelezheto!


2011. ápr. 2. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Utolsó tintázz kevesebbet, mert nem lesz jó vége. A végén még elvisznek a zsidók a Marsra :D

"Kezdem ugy latni, h itt arrol van szo, h magatokbol indultok ki.

Attol, h egy gyarban dolgoztok havi 70ert attol meg nem mindenkinek e a celja.

Sok ember tele ambicioval, n az mindjart mas."


Te hülye vagy? Hol indulok ki magamból? Te indultál ki a kérdésedben magadból meg a köreidből! Ez hogy függ össze azzal, hogy milyenek az ambícióim? -.-

2011. ápr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, h egyesek nem birjak felfogni, h nem a zsidokrol beszelek.

Igen azert hoztam fel, mert az erveitek nagy resze arra epul, h ilyet ugyse lehet veghez vinni.

Na mar most attol, h te szerencsetlen vagy meg nem jelenti azt, h masok is azok.

Itt egy tok jo pelda, amit alkeszunk tett kozze:

nalunk a varosban szinte minden uzem bezart, pedig evtizedeken keresztul jol ment, megvette valami kulfoldi aztan jol csodbevitte mindet.

Milyen erdekes??mind csodbement, amit meg nem adtak el az meg el es virul.

Furcsa nagyon furcsa.

Valami normalis ervet felhozhatnatok, de ugy latom nektek mar az is magas, h ha lehet befolyasolni egy polgarmestert akkor lehet egy elnokot is.

De mindegy, annyira fogyatekosok vagytok, h a kerdest sem ertitek,h nem a zsido,zsido,zsido.

Ezt tudjatok:D

2011. ápr. 3. 08:48
 13/15 bumbi02 ***** válasza:

kérdező te írtad hogy a zsidókról beszélsz..


A zsidok iranyitjak a vilagot c. dologra gondolok, de csak, h ne legyen anyazas, maradjunk annyiban, h nem zsidok, hanem egy csoport, melynek tagjai szoros kotelekben allnak egymassal.


Tehát nem azt mondod hogy nem a zsidók, hanem azt hogy azér hogy ne legyen anyázás, maradjunk annyiban hogy nem a zsidók. nem azt írod hogy nem a zsidókról van szó, hanem csak magáról az elképzelésről, vagy szerinted helyes az elképzelés, csak nem biztos hogy a zsidók irányitják, hanem valami szükcsoport. azt irod hogy csak az anyázás elkerülése miatt tegyük fel hogy nem zsidók.


amúgy meg semmi értelme nincs annak amiket írsz. aki nem hiszi el ezt a maszlagot az már gyár munkás és havi 70et keres, és még ambiciói sincsenek? hülyeség. nem mindenki akar "világuralomra" törni, van aki beéri annyival hogy van saját lakása, nincsenek hitelei, és boldogan él miért kéne több? Az hogy a világot meg valakik irányitják, az megállja a helyét, hiszen vannak ország vezetők, ők irányitják az országaikat, ha ketten összefognak akkor már két országot felügyelnek ketten és igy tovább...de az hogy a zsidók, akiket egész életükben - több ezer éve - üldöztek, az üldözés közepette képesek voltak nem csak hogy az anyagi jólétüket megalapozni, de még egy egész világot átszövő világuralmi rendszert létrehozni, ez így kicsit meredek nem gondolod? nem gondolod hogy az üldöztetés közepette volt jobb dolguk is? nem kell túl misztifikálni a dolgokat, a zsidóknak van egy rétegük akik jó poziciokat töltenek be, sokszor vezető szerepben, és ennyi. nincs kiosztva nekik hogy jövöre azt kell, meg ezt kell elfoglalni és akkor mienk a teljes világ.

2011. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"mert az erveitek nagy resze arra epul, h ilyet ugyse lehet veghez vinni."

Bármit véghez lehet vinni. Idézd azt a kommentemet vagy kérdésemet, amiben azt állítom, hogy nem.

2011. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Azért fogalmaztam így, h tudjátok mire gondolok, e ne menjünk bele a zsidózásba.

Egyébként, ha nem így kezdtem volna, hanem elkezdem körbeírni, h van egy csoport, akik üzletelnek aztán... na abból is kihoztátok volna, h a zsidókról van szó.

Gondoltam megelőzöm, ezért írtam, h felejtsétek el őket.

A kommenteket meg nem fogom nektek visszakeresgélni, ahol több alkalommal is leírtátok, h ez így meg úgy hülyeség meg képtelenség.

Szerintem nem az!

De leírtam azt is, h nem is állítom, h így van, én csak elméleti szinten foglalkoztam a dologgal, h miért ne lehetne?

Erre szerettem volna érveket kapni, de csak a zsidózás ment meg, h ez akkor is lehetetlen.

Ezen felhúzva írtam, h attól, h te gyári munkás vagy még vannak olyanok, akiket ez nem elégít ki, többre vágynak.

Főleg, ha üzletről,hatalomról van szó.

Hidd el, h attól, h valaki egy nagyhatalom irányítója, még ugyan olyan ember, mint Te vagy én, lehet befolyásolni csak tudni kell mi a gyengéje.

Legalábbis szerintem..

2011. ápr. 3. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!