Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen polikiai nézet áll...

Milyen polikiai nézet áll hozzám közel ha a következöket vallom:?

Figyelt kérdés

1. Aki nem dolgozik az ne is egyen.(tágabb értelemben véve ne kapjon semmilyen támogatást,aki dolgozhatna mégsem teszi)

2. Aki lop és visszaesö, annak vágják le a kezét

3. a társadalomra veszélyes bünözöket végezzék ki

4. ha valakinek 2-3náll több gyereke van és nem tud róla gondoskodni, az a saját hibája

5. ne legyen forintra átszámítva közel azonos a gazdag és a szegény által megfizetett adó,járulék stb

6. csak azért mert vki roma, ne részesüljön kedvezményekben

7. A gazdagnak nincs joga a tanult ámde szegény embert lenézni


2011. ápr. 2. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

6. hol részesülnek több támogatásban a romák?

7. WTF? gondolatbűnözés?

2011. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvasva leginkább valamelyik szélsőjobboldali nézetrendszerhez köthető a gondolatvilágod.

1. Ha nincs munkahely, akkor mi van?

2. Ez nagyon ismerős a középkorból

3. halálbüntetés párti vagy.

4. ez most mi?

5. tehát nem támogatod az egykulcsos adót

6. nem minden roma kap kedvezményeket

7. ezzel kb. egyet lehet érteni. ez sima morális kérdés, de tényleg van némi "gondolatbűnözés" felhangja.

2011. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

6. Például iskolai felvételin.

7. nem minden pontban egy elvetendö/megvalósítandó törvényröl írtam,csak felsoroltam a gondolataimat, mi hogyan lenne jó ha müködne az országban

2011. ápr. 2. 17:00
 4/13 Tom Benko ***** válasza:
53%

1. Én pár évig minden nyáron munkanélküli voltam. Akkor nekem sem járt volna semmi?

2. És ha kiderül, hogy mégsem lopott?

3. Mint 2.

4. Szóval haljon meg a gyerek?

5. Igaz. Hogyan oldanád meg?

6. Hol részesül kedvezményben?

7. He?! Ezt honnan derítenéd ki?

Politikailag ultrajobb, vigyázz, mert az inkább gettó, mint politikai csoportosulás!

2011. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"6. Például iskolai felvételin."

a) csak akkor, ha van róla papírja.

b) nem jelenti azt, hogy automatikusan fel is veszik

2011. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aki nem talál munkát,azt megértem,azért a zárójeles rész. Csak pl. ismerösöm apja már kapott volna melót,de visszautasított és inkább issza magát részegre otthon a segélyböl. A halálbüntetés tudom kicsit drasztikus,csak annyi pénzébe kerül az államnak az olyanok eltartása,akik már harmadjára kerülnek vissza gyilkosságért... pedig azon a pénzen gyógyulhatnának meg jóllakhatnának rászorulók
2011. ápr. 2. 17:06
 7/13 Tom Benko ***** válasza:
Iskolai felvételin hol?
2011. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tom Benko ***** válasza:
Sajnos ez velejárója a munkanélküliek támogatásának. Szar ügy, de ezt nem tudod igazságosan megoldani, akárhogyan is szeretnéd. :(
2011. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ne haljon éhen a gyerek, de szerintetek aki putriban él 6 gyerekkel, az rendezett körülmények között élt az 5 gyerekkel és csak a 6. gyerek után került padlóra? Szerintem 95%-uk nem. Felelötlen volt, nem gondolkodott. Öket igenis valahogy gatyába kellene rázni,mert nem tartom megoldásnak,hogy kulonbozö adománygyüjtésektöl meg tv-s siránkozásoktók remélik a megélhetést. Sajnalattal nem fogjak megtanulni,hogy addig kell nyújtózkodni míg a takarónk ér.
2011. ápr. 2. 17:14
 10/13 Tom Benko ***** válasza:
A halálbüntetéssel meg az a baj, hogy könnyen a politikai és egyéb ellenfelek eltávolításának eszközévé válhat. L. még: koncepciós perek.
2011. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!