Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg minden főnök (vezető)...

Tényleg minden főnök (vezető) hülye? Ahhoz, h valakit megszólhassunk nem kellene demonstráljuk, (gyakorlattal, érvekkel), h az adott a dologban jobbak vagyunk?

Figyelt kérdés

Amikor az MSZP volt hatalmon ,azt szidták. Most a FIDESZ-t.

Ha beszélgetek bárkivel is, arra fordítja aszót , h az ő főnöke milyen butaságokat csinál , nem látja át a dolgokat és milyen hülye.Nem értem ezt a mentalitást , h miért jó szidni, kritizálni.Úgy látom azok szidják mások cselekedeteik vagy passzivitását a legnagyobb vehemenciával akik soha nem tettek még le semmit az asztalra.


2011. ápr. 4. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen igazad van.

Viszont az emberek nagy része semmit nem ért el az életben, és esélye sincs rá, hogy valaha valamire vigye. Ő akkor mit csináljon? Jobb híján leszól mindenkit, aki többre vitte, mint ő.

Ez sok helyen megnyilvánul, pl. sok fizikai munkás lenézi a szellemi munkásokat, akinek szakmája van, lenézi és leszólja az egyetemet végzetteket, stb.

Valamiért azt hiszik, hogy ez jót tesz a lelküknek. Pedig nem, sőt.

2011. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

az én főnököm egy jófej csaj.A nagyfőnök meg egy illedelmes,tiszteletreméltó férfi.

És nem azért irom,mert itt állnak fölöttem,vagy mert nézik mikt irkálok (amugyis ma szabin vagyok),hanem mert van ilyen is.



Csak a nagy átlag nem ilyen,mert nem olyan munkát végez és nem ott ahol és amilyet szeretne.

Én önként és dalolva jöttem ide még gyakornokkénk,és diplomasoztó után velük együtt ünnepeltem,azt is hogy teljes állásba felvesznek végre.

Mehettem volna máshova is,de a megfelelő környezet nélkül neekm nem éri meg.Nem azért tanultam.


De aki minimálbért keres ugy hogy 12 órában dolgozik,és nem lát mást minthogy a főnöknek megint az a legnagyobb baja hogy a piros vagy a kék mercivel menjen nyaralni,az elégedetlenkedik csak,hisz nem sok öröm van az életében,legalábbis olyan nem,ami pénzen vehető

2011. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Soha nem volt még " igazi" főnököm.

Illetve, miután kiűltem a padból a családi vállalkozáson belül kezdtem tevékenykedni. De hamar önállósodtam.


De nem osztom azt hogy a főnökök ostobák.

Lehet hogy más szemszögből nézik sok esetben a dolgokat.


A politikusaink sem buták vagy ostobák, hiszen a saját zsebüke valahogy mindíg sikerül sejtelmes módon megtömni, és ami a lényeg! Teljesen büntetlenűl!

Nem ők a buták, minket néznek ostobának. "amiben van is valami sajnos" Hiszen 20éve hajuk hogy csak ezt bírjuk még ki, mert szükséges. Már majdnem mi vagyunk a hibásak, hogy pénzért merünk dolgozni. Az Eu ban vagyunk, de csak földrajzilag. És akár honnan akármilyen problémával szembesülünk, valahogy mindíg a pénzhez lukadunk ki.

Ami teljesen érthetettlen, hiszen a gazdasági teljesítménye az embereknek, 1990 óta megduplázódott söt egyes területeken meg triplázódott, miközben a keresete reálértéke csak a 0,7-0,8 ét éri.


De akkor hun a píz!


Jelentem, a nagyrésze a politikusainknál, és a holdudvaraiknál. Az az, mi vagyunk az ostobák és nem a vezetőink!

2011. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

"Tényleg minden főnök (vezető) hülye?"


Igen.


" Ahhoz, h valakit megszólhassunk nem kellene demonstráljuk, (gyakorlattal, érvekkel), h az adott a dologban jobbak vagyunk?"


Nem. Ha rosszul csinálják meg az autód, jobbnak kell lenned autószerelésből ahhoz hogy elmondhasd ez a szerelő egy kontár? Hát nem...

2011. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aki kontár az nem tud megélni.

Hiába végzel el 5000 kliensnek a vállat munkát jól , ha egynek elcseszed, annak az egynek nagyobb híre lesz mint az 5000 jónak.

Az a mester akinek a munkáját, szaktudását igénybe akarod venni és próbál rábeszélni sokkal nagyobb beruházásra valszeg azért teszi mert alig van munkája.Ami pedig már eleve gyanús.

Autószerelőből annyi van, h Dunát lehet rekeszteni velük.Elég ha egyszer átver , már többet nem fordulok hozzá .És másnak sem fogom ajánlani.

2011. ápr. 12. 07:12
 6/8 anonim válasza:
Na azért forditva is vannak ám ilyen dolgok! A szellemi munkásokat sem kell félteni, lenézik ők is éppen eléggé a kétkezi munkásokat sőt szerintem sokkal jobban mint forditva. Én egy gyárban dolgozom és nap mint nap látom mit művelnek (nem is a főnökök hanem a sima mezei irodisták) multkor kijelentették hogy mi orkok vagyunk és ők nem hajlandóak velünk együtt enni! Kicsapták a dilit mert elfogyott a menü mire lemásztak a fene nagy semmittevésből enni! meg a folyosón is ne adj isten valaki elmegy mellettük és hozzáér a ruhája rögtön porolja le az istenadta magáról mintha lepra lenne!!!ÚGy vágnám pofon az ilyet hogy a fogait köpdösné!!
2011. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja és nem azért mert baromira irigylem hanem mert ilyen hangnemet, és viselkedést embertársai megalázását véleményem szerint SENKI nem engedheti meg magának! Pláne nem olyan aki emberileg alulról sem éri el a nullát dolgozzon bármilyen magas munkakörben is! Az iskolázottság egy dolog. Az intelligencia, tolerancia és elfogadás meg egy másik.
2011. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled 75%os.

Köszi az összes válaszokat.

2011. ápr. 13. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!