Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? Kontrát miért nem tud rendesen "magyarul" beszélni?

Figyelt kérdés
ha minden mondatba 2x nem hallottam a Hejőszalonta szót akkor süket vagyok.. meg azt nem értem. hogy ha államtitkár úr és polgármester úr szerint Hejőszalontán rend és biztonság van, akkor hogyan ölhettek meg saját házában egy idős nénit, barátnőjét pedig, aki ez ellen felszólalt, hogyan verhették meg szintén saját otthonában a cigányok?
2011. ápr. 6. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs videó.

Van arra egy nagyon jó módszer, hogy elképzeld a rendet és a biztonságot. Mégpedig a következő: amikor hallod, hogy történt egy ilyen eset - mint például a néni megölése és a másik megverése -, akkor mélyen elkezdesz arra a két mondatra koncentrálni, hogy "Egy cigány nem ilyen, ők soha nem tennének ilyet!" és "Ez nem történehetett meg, hiszen ők minimum kétszer jobb emberek nálunk, így a fejükben sem fordulhat meg ilyesmi!"


Ha eleget ismételgeted magadban ezt a két mondatot, akkor láss csodát, te is elkezdesz benne hinni! Sőt, mi több, ha lesz később ilyen eset, akkor ahhoz már reflexszerűen úgy tudsz hozzáállni, hogy biztos a nénik provokáltak és meg kellett őket ölni a rend és biztonság érdekében, szegény cigányoknak nem volt más választásuk.


Ennek a módszernek a sikere már a harmadik birodalomban is bebizonyosodott. Ha hiszünk benne, hogy csapataink még mindig az orosz szteppéken harcolnak (miközben Berlin belvárosában van a front) és hiszünk benne, hogy 10 percen belül szuperfegyverek tömkellege áll majd rendelkezésünkre, akkor képesek vagyunk úgy végigküzdeni az egész háborút, mintha mindig győzelemre állnánk.


Hát nem pompás csel a valóság ellen?

2011. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg érdekesen beszél.


http://www.youtube.com/watch?v=_eKPgbED8_Y Itt egy videó róla. :)

2011. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy beszél mint viktor. én meg nem szeretem viktort.
2011. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első rendű vádlott nem helyi lakos, ha én most felmegyek rózsadombra és feltörök egy autót, akkor az már veszélyes környék, mert ilyen megtörtént... ugyan.
2011. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!