Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tud rendesen beszéln...

Miért nem tud rendesen beszélni Kontrát Károly?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=RTF74N59zEM


Ha kétszer egy mondatba nem hallottam a Hejőszalonta szót akkor süket vagyok na meg azt nem értem, hogy ha államtitkár úr és polgármester úr szerint Hejőszalontán rend és biztonság van, akkor hogyan ölhettek meg saját házában egy idős nénit, barátnőjét pedig, aki ez ellen felszólalt, hogyan verhették meg szintén saját otthonában a cigányok?


a tegnapi is én voltam csak elfelejtettem linket küldeni sorry.


2011. ápr. 6. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen rend van? Plána ,ha a gárda,a nemtomilyenjövőért polgár egyesület,ha a betyár sereg meg a pötsömtudja kik masírozhatnak ott?
2011. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Ha kétszer egy mondatba nem hallottam a Hejőszalonta szót " Orbánéban,hogy emberek,Vonájéban,hogy magyar,cigány,cigánybűnzés ecteraecetera.....
2011. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most direkt nem érted vagy nem akarod? van mikor egy egész mondatot teljesen megismétel amit orbán meg vona csinál az teljesen más..
2011. ápr. 6. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, az neked miért meglepő, hogy egy politikus nem tud beszélni?
2011. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

ma 13:09

Ha nézted volna a TV közvetítést pl az alkotmányozáskor,láthattad volna,hogy minden 4.felszólaló tudott,csak értelmesen tiszta hangon beszélni! A többi vagy raccsolt vagy pösze volt vagy selypített és a dicsőítésen kívül egy értelmes ötlete nem volt!!

2011. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!