Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Hunvald György és...

Szerintetek Hunvald György és a őt segítő önkormányzati emberek megúszák majd a börtönt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Mivel nem Fideszesek,valószínűleg nem. Csak a Fideszes önkormányzati képviselők úsznak meg minden disznóságot.
2011. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem, mivel a bíróság egy független szerv (!!!) se nem mszp-s, se nem fideszes, se nem jobbikos.
2011. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Remélem nem

"Csak a Fideszes önkormányzati képviselők úsznak meg minden disznóságot."

Elképesztő, hogy léteznek még ekkora szocik! Ezt abszolút Fidesz és MSZP utálóként mondom!

2011. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Sverdans: nem vagyok szoci. Tapasztalatból írtam,hogy a Fideszesek MEGÚSSZÁK a disznóságaikat. Városunkban 100 millát vágtak zsebre.
2011. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

"nem vagyok szoci. "

pedig az, hogy állandóan őket mosdatod, arra utal, hogy rájuk szavaznál/szavaztál. legalább vallanád be!

2011. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen megússzák, mert egyik kutya, másik eb.
2011. ápr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
én azt nem értem egy bűncselekmény mitől lesz államtitok.
2011. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Frankó gyerekek vagytok.Még nem bizonyos,nincs ítélet,de ti már adnátok az éveket,meg a kötelet ugye?Igazi fideszes humánus hozzá állás.Akire ők görbén néznek,már vihetik is a gályára.Ez csak a közhangulat izgalmi állapotban tartására jó,hogy nehogy valaki el kezdje piszkálni az ő sötét ügyeiket.Mert mindenkinek vannak,aki közéleti szereplő.Amit ők sulykolnak,nem az igazság keresése hanem előre kimondják a bűnösséget,csámcsogjon a B közép.Prsze lehet,hogy simlisek és sárosak,de hogy mennyire,az majd az ítélkezés dolga mit állapítanak meg.De már előre rázni az öklünket,meg a bilincset,ez olyan inkvizíciós ízű.P Tibor
2011. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezek az ingatlan-panamák 1990 óta folyamatosan napirenden vannak. Eddig még minden párt fejesei ki tudtak abból jönni.A helyzet azonban az, hogy a FIDESZ-látványelemekhez tartozik, hogy időnként kötőszáron kell láttatni az ellenkező oldal politikusait. Ez fideszes politikussal nem

nagyon fordul elő. Meggyes Tamást sem vádolták még meg, s lehet, hogy nem is fogják.

2011. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon remélem, hogy ülni fognak!
2011. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!