Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire utálják ezek az...

Ennyire utálják ezek az emberek a SAJÁT hazájukat?

2011. ápr. 7. 17:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%

Azt nem tudom ,hogy utálják-e, de hogy szánalmas volt a szervezők részéről ez a hozzáállás az biztos. (nem engedtek kérdezni stb.)

Viszont a tegnapi riportban lehetett hallani, ahogy hazaárulózik a hallgatóság.

2011. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

Az előadás NEM vitaest volt. Tehát ezért nem lehetett kérdezni. Az MTV-nek pedig nem volt előzetesen a szervezőktől engedélye ott lenni.

Az pedig igaz,hogy a demokrácia már csak nyomokban van ebben az országban.

2011. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
44%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:50

Ez mind szép és jó, de miért? miértn em adtak engedélyt, miért nem lehetett kérdezni?

Így az is felvetődik, hogy mire volt jó ez az egész "előadás". Ja és még valami: külföldről nagyon könnyű osztani az észt, hogy itt már nincsen demokrácia és a többi! Attól még, hogy Orbánék visszaélnek a hatalmukkal, leválthatóak maradnak! ja és köszönd az MSZP-nek a 2/3-ot!

2011. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Mardu ***** válasza:
23%

Ez már megint arról szól, hogy vajon kit járattak le ezen a rendezvényen Magyarországot, vagy a kétharmados forradalmi többséget? Szerintem a fideszt! És meg is érdemelték...

Az m1-et is az a médiatanács felügyeli, ami kizárólag volt fidesz tagokból áll, és attól az MTI-től szerzi az információkat, aminek a vezető testületét szintén csak fidesz közeli emberek alkotják. Ez az eredménye.

2011. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%

18:50

"Az pedig igaz,hogy a demokrácia már csak nyomokban van ebben az országban."


Ha ez igaz lenne, akkor Drágabolgárúr nem vezethetne naponta műsort a Klubrádióban, nem szerepelhetne az ATV Újságíróklubjában, nem irkálgathatna szabadon kormányellenes cikkeket a Népszavában és nem járkálhatna ki Svédországba besározni a törvényesen megválasztott magyar kormányt.

2011. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

Theroux:


Ezek szerint a Kádár rendszer is demokrácia volt, különben Hofi nem parodizálhatta volna Kádárt...


Bocs, de ez NEM valós indok. Az autokráciának - és egyébként a diktatúrának SEM ismérve, hogy nem lehet ellenvéleményed.


Lehet - csak LESZ@RJÁK.


Pedro

2011. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
62%

Pedro, én sem szeretem a Fidesznek ezt a "mindenkit csakazértis lenyomunk" mentalitását, de a demokráciát ma semmi és senki sem fenyegeti Magyarországon. A Fidesznek 2014-ig biztos 2/3-os többsége van és alighanem 2014-ben is győzni fog a választásokon, komolyan vehető ellenzék ugyanis még a láthatáron sincs.


Bolgárúrék szerint rögtön diktatúra és fasizmus fenyeget Magyarországon, ha nem az MSZP van kormányon. A Demokratikus Charta (1992) óta ez a lemez van föltéve. Szerintem szánalmasak, de nagyon.

2011. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

"...komolyan vehető ellenzék ugyanis még a láthatáron sincs."

- Igen, ez így van.És szerintem ez általában is, de a jelenlegi kormányzásban is NAGYON NAGY BAJ!!!


Az ellenzéknek a kormányzásban az a (pozitív) szerepe, hogy esetenként GÁTJA legyen a kormányzó párt(ok) túlkapásainak. Most pontosan ez a gát HIÁNYZIK. (Most tök mindegy, hogy ennek is a Gyurcsótány-e az oka, vagy nem.)


Szóval a demokráciához az hiányzik, hogy valaki a kormánnyal szemben megfelelő módon (tehát érdemben, és MEGKERÜLHETETLENÜL) az "ördög ügyvédje" legyen, és RÁKÉNYSZERÍTSE a kormányt arra, hogy a saját (pártjának a) szempontjain kívül MÁSOK szempontjait is figyelembe vegye.


Nálunk most ez NEM VALÓSUL MEG. Pedig szükség lenne rá.


Pedro

2011. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Pedro, szerinted a FIDESZ tehet arról, hogy nincs (számottevő)ellenzéke?

-az MSZP vicc kategória

-a Jobbik nem lehet tömegpárt a radikalizmusa miatt

-az LMP-nek pedig nincs még határozott politikai arculata se a fiatalsága miatt

-az MDF meg SZDSZ utódpártok meg ugye szintén vicc kategória

2011. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%

"Hát írj panaszt az m1-nek, hogy nem tetszik az erősen Fidesznek nyaló tudósításuk... de ne várd, hogy figyelembe veszik, mert nyilván félnek."



Nézd, én önkormányzatnál dolgozom de mindennap elmondom, hogy a fidesznél jobban senkit sem utálok és főbelövetném minden szavazóját. Szerinted mi történik? Elárulom, semmi. Nos akkor van mitől félnie egy tv alkalmazottnak akit nem a fidesz fizet?

2011. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!