Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyien utalják...

Tényleg ennyien utalják Orbánt, vagy csak az utálói kereszteshadjáratot hirdettek ellene gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 00:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
12%
Tény hogy sokan nem szeretik, de szerinted volna olyan miniszterelnök akit mindenki szeretne? Olyan soha nem lesz. Az ország érdekében cselekszik, és ez bizony fájó pont azoknak akiknek ez megszorításokat jelent, főleg a kiskeresetűeknek. Ők soha nem fogják azt megérteni, hogy az ő érdekükben történik mindez főleg, és hát valamilyen szinten ez érthető is a részükről. A valóság és a gy.k. egyébként nem ugyanaz, itt többen vannak akik utálják, de kívül többen akik értik mit is csinál és miért. A fontos pedig inkább ez utóbbi. Persze hibázik is, de ki nem? Főleg amikor óriási teher van a vállán, hiszen egy gazdaságilag majdnem csődben lévő országot kell talpra állítania szinte semmi pénzből. Az őt fikázók biztos jobban tudnák mit is kellene csinálni. Majd 2014 - ben kiderül, látják e az emberek a változást.
2011. okt. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
73%

"Tényleg ennyien utalják Orbánt"


Bár csak már utalnák ki innen a többi rablóbandával együtt...

2011. okt. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Heckler ***** válasza:
81%

Eddig azzal kampányoltál, hogy ez a fantasztikus megszorítócsomag az államadósság törlesztése miatt kell. Most, hogy rekordot döntött az államadósság mértéke, mindezt úgy, hogy a magánnyugdíj-pénztárak pénzét is beleölték, mivel állsz elő? Igazad van, én tényleg nem értem, hogy ez hol történik az én érdekemben.


[link]

2011. okt. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
44%
Nem szoktam a politika témakörbe járni, de a főoldalról láttam a kérdést így... :D Utálom ja.
2011. okt. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
53%

Nem érdemes keverni az internetet a valósággal. Egy internetes fórumon az alaphangulatot néhány nagyon aktív játékos meg tudja határozni.


Pl. lehetséges, hogy az egész országban csak 20 anarchista van, de ha ők mind idejönnek a politika rovatba, és kiírnak naponta fejenként 2 kérdést, meg gyártanak naponta fejenként 20 hozzászólást, akkor az azt jelenti, hogy mondjuk napi 80 kérdésből 40-et ők gyártanak, és napi 80 kérdéshez egyenként 5-ször szólnak hozzá. Ha ez bekövetkezne, akkor minden látogató azt képzelné, hogy az ország kétharmada már rég anarchista, csak még nem tud róla.


De nem kell szervezett akciókra gondolni, elég, ha van az egész országban pár tucat ember, akinek a hobbyja a GYK politika rovat, és akkor ez a pár tucat ember fogja meghatározni itt az alaphangulatot. 10 milliós országban mondjuk 20-30 ember. Ebből sejtheted, hogy mennyire "reprezentatív", amit itt látsz.

2011. okt. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%

kolopele


HAZUDIK


nagyobb HAZUG DISZNÓ mint Gyurcsány

2011. okt. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%

kolopele


te érted mit miért csinál? a sok dilettáns ide-oda kapkodást, a harmadikutás gazdasági baromságokat, a visszemenőleg hozott törvényeket, az ötletelt plusz adókat, akoncepciótlanságot?


de jó neked!

2011. okt. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%
Még az sem igaz, amit kérdez.
2011. okt. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 doboszoli ***** válasza:
86%

Érdekes, hogy a Fidesz-imádóknak, csak a pártjukat kedvező színben feltüntető(értsd: istenítő) kommentelők "reprezentatívak". Ugyanilyen szempont alapján ítélik meg a világban elismert gazdasági elemzők hitelességét, hozzáértését is.

Természetesen a jelenlévők mindig kivételek...

2011. okt. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg sokan utálják, félelmetes, amit művel a Fidesz.

Ilyen személyi kultusz és hatalommal való visszaélés rég volt magyarországon. Nem véletlenül készített valaki Rákosi-Orbán táblát a hétvégi tüntetésre.


Sok külföldi cikket is láttam, ami arról szól, hogy problémák vannak Magyarországon.. Még olyan is, ami közbelépést sürgetett, mielőtt késő lenne.

2011. okt. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!