Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lenne megfelelő miniszterel...

Ki lenne megfelelő miniszterelnöknek a legközelebbi választás,2010 után?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 00:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Orbán Viktor
2009. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%

én. :D

amúgy ne higgyük, hogy csak a Gyurcsány hazudozik. mindekttő megéri a pénzét. Ha nem áll be változás, és nem lesz több jelölt, én el sem megyek szavazni...

2009. márc. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

A mai politikai közéletből senki!! Orbánnak is csak a bársonyszék, meg a 20 millás audi kell!!!


http://www.youtube.com/watch?v=0sMjXLt6ITo

http://www.youtube.com/watch?v=R882fmYYRco&feature=related

2009. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

Ez a szomorú, h én is ott tartok, hog yelvből nem vagyok hajlandó elmenni szavazni már, mert így ahogy van az egész bagázst ki kellene söpörni, és valami radikális váltással újakra cserélni, ezt már rég meg kellett volna tenni. Amíg itt lesz amíg mindenkiről csak idő kérdése, és kiderül, hogy kisz-titkár volt meg ez volt meg amaz volt, addig én nem is tudom mi a frászt akarunk.

Totális kisöprés kellene .... feltéve, hogy akarunk egyáltalán kezdeni valamit ezzel az országgal, mert az is szomorú, hogy már sokat nem lehet úgyse lehet.

Itt inkább arról kellene népszavazást kiírni, hogy szűnjön-e meg magyarország úgy ahogy van, már javasoltam teljesen komolyan, hogy tárgyalásokat kellene kezdeni az osztrákokkal, hogy valahogy vegyenek oda egy tartományukként minket. Ezt az országot sikerült úgy elcseszni minden téren, hogy a legcsekélyebb remény sincs arra, hogy itt bármi is tud normális irányba változni.

És mondom ezt úgy, hogy nem igazán csípem az osztrákokat, de mindig arra gondolok, ennél csakis jobb lehet bármi.

2009. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

A mai politikai garnítúrából senki beleértve a parlamenten kívüli pártokat is. Legalábbis, akik a nyílvánosság előtt eddig szerepeltek.


Egy határozott,erős személyiség kell, akire mindenki felnéz,és elfogadja tőle a kellemetlen intézkedéseket is.


Ha majd összeomlik az ország, akkor már kénytelenek leszünk ilyet találni.

2009. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%
Én úgy gondolom, hogy egy fiatalokból álló, haladó szellemű pártnak kéne az élre kerülnie, akiknek nem osztott az élet szemellenzőt, és elég kreativitás van bennük, hogy jobbá tegyék az országot. Jelenleg ez a párt nem más mint a KDNP. Szerintem.
2009. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

A történelem azt mutatja,hogy ahol nincs egy erős vezető ott nagyon nehéz egy írányba menni.Leginkább ugye most a válságból kivezető ember kéne. De a mai politika azt is mutatja,hogy nem csak erős személyiség,de tisztességes, haladó gondolkodásúnak kell lennie. Orbán és Gyurcsány 2 határozott egyéniség,de sajnos egyikük sem az ország jövőjében érdekelt, hanem a hatalom megtartásában,és a lavírozásban.


A többi pártban nem látni senkit ki alkalmas lenne.


Én remélem,hogy egyszercsak előbukkan egy ilyen, de ahhoz az is kell,hogy mi polgárok is felismerjük, hogy nemcsak a vezetőkben van a hiba,hanem bennünk is. Orbán és Gyurcsány pont azt használja ki,hogy az emberek azt szeretik,akik a kedvükben járnak, és nem azt akik valós reformot akarnak elérni.

2009. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

KDNP??? Ugyanmár! :DDD

Fiatalok a KDNP-ben? Nevetséges! :DDD

Úgy fiatalok azok is, mint a Fidesz, ahol még a 90-es években a 70 éves "fiatal" honatyát vitték ki a Parlamentből, mert rosszul lett. :))

Haladó szellem és KDNP? Egy napon sem lehet a kettőt említeni. Egy rakás pap és egyéb egyházi ember, és még töb fanatikus, akik visszasírják a Horthy rendszerbeli helyüket. Hol ebben a haladó szemlélet?

Nevetnem kell. :DDD

Arról már nem is beszélek, hogy az is csak a Fidesz egyik kisegítő pártja.

Ha a KDNP hatalomra kerül, akkor az egyházak még több pénzt nyúlnak le majd maguknak. ... Pedig most is tízmilliárdok ütik a zsebüket az adófizetők pénzéből:


[link]


Mindenképpen olyan ember kellene, aki most nincs bent a Parlamentben. Nem Mszp, nem Fidesz, nem Szdsz, nem MDF köreiből, és nem olyan, aki már volt bent.

Olyan kell, aki már tett valamit le az asztalra, de mégsem kapott lehetőséget.

Jobbik/LehetMásaPolitika/akármi.

(A Zöldpártot a félhülye Tomcat miatt nem javasolnám. Az is csak egy olyan szélkakas, mint Orbán - arra fordul, amerről többet remél.)

Vezető egyéniség ezek között viszont egyedül talán Vona Gábor lehetne, bár... fene tudja. :S

2009. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
Vona Gábor a Jobbik jelöltje! Olvassátok el a programját! Az ilyen Gyurcsány félék biztosan börtönben végzik ha hatalomra jutnak. Tessék csak rájuk szavazni!
2009. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
30%
ÉN!
2009. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!