Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szegények a magyar emberek?...

Szegények a magyar emberek? (lent)

Figyelt kérdés
Mindenki panaszkodik össze-vissza (jó magyar szokás szerint), hogy milyen rosszul megy nekik, közben lassan a kutyának is saját kocsija van, LCD TV-k vannak a wécében is. A rekord benzinár mellett tömve vannak az utak, a bevásárlóközpontokban kilométeres sorok, púposra pakolt kocsikkal. Tényleg válság van szerintetek?
2011. ápr. 15. 11:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Nincs. Igazad van, mindenki panaszkodik, de azért a részletre vett plazma tv és okostelefon nem hiányzik a lakásukból.
2011. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Nincs LCD TV-m, egy ezeréves TV-m van, kocsim sincs, biciklivel járok meg busszal, Tacskóba meg ehhez hasonló boltokba ritkán járok, moslék amit ott adnak. Egyébként én púposra pakolt kocsikat a Tacskóban utoljára 2001-2002 környékén láttam.
2011. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóra reagálva és nincs is hitelem. :)
2011. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, de amíg meg tudjuk tölteni a plázákat, addig nem kell aggódni. Most nyílt egy újabb a Blahán. Mert igény van rá.
2011. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

250e gyerek éhezik. 1millió család késik legalább 1 hónapal a hitel törlesztésel 200e család alapból kilátástalan hiába a svájci frank mérséklése vagy a banki megálapodás ők már sehogy sem tudják fizetni a részleteket.

Minden munka képes magyarnak csak a fele tud dolgozni.


Ugy hogy ne hidd hogy olyan jó itt az élet max az ország negyedének a többi próbál megélni vagy nélkülözni.


Egyébként nagyon érdekes ha átutazod az országot kelletről nyugatra pl vonatal szemel látható hogy változik az életszinvonal beli különbség az országrészek közt ez nemtudom miért van.

Vagy hogy a nagy ipari beruházások miért csak a dunántúlon vannak.

2011. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Akkor én pont nem közéjük tartozom, mondjuk nem szoktam panaszkodni, de nincs LCD tvk a wcben, nem járok gyorskajáldába, nincs autónk se kutyánk. Kb 2 hetente problémázunk azon hogy hogy lesz ez meg az kifizetve. Már 3 hónapja bérletet se tudok venni így sok mindent kihagytam vagy kerülgetek hogy ne találjanak meg az ellenőrök.

18/l

2011. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem általánosítanék. Van akinek több jut, van akinek kevesebb. Mi a párommal 3 műszakban dolgozunk gyárban. Van lakás, de szülői segítséggel, csak fel kell újítanunk, ezért túlórázunk minden hétvégén szinte. Van mindkettőnknek autója, de neki egy tizenéves opel astra (még anno apja vette neki), nekem meg egy 8 éves suzuki, még egyedül állóként vettem 3 éve. Egyikre sem kell már fizetnünk törlesztést. Nagyon lassan tudjuk csak a lakást szépítgetni, de inkább 5 év alatt legyen meg, mint fél év alatt és 10 évig nyögjem a hitelt kamatostól!

Jelzem: egyikünk se nagyon jár szórakozni, nagyon ritkán kirándulunk és nem dohányzunk, ami (most leugatnak) de jelentős megtakarítás azokhoz képest ahol mindketten, vagy akár csak egyik fél is szívja! Havi 35-40 ezer lenne ha mindketten bagóznánk.

2011. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
12.01-es vagyok ismét. Ja és harmincas éveink közepén járunk mindketten.
2011. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
15%
Az is jó szöveg, hogy nincs munka. Csak a profession.hu 4107 állást hirdet jelenleg. Ja, hogy nincs megfelelő végzettség? Tanulni kellett volna. A takarítás meg büdös? Akkor menjél a segélyért..
2011. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%
A hitel is olyan dolog, hogy a törlesztőrészlet megemelkedésének lehetőségével mindenki tisztában van akkor, mikor aláírja a papírokat. Aki hitelt vesz fel, az MÁS PÉNZÉT KÖLTI. Addig nyújtozkodjunk, ameddig a takarónk ér.
2011. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!