Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz úgy gondolja hogy...

Bumbi02 kérdése:

A Fidesz úgy gondolja hogy nemzeti együttmüködés lenne?

Figyelt kérdés
Nem veszi észre hogy most már folyamatosan az intézkedéseik ellen tüntetnek?
2011. ápr. 16. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolja úgy, viszont a Fideszt mikor érdekelte a nép a szavazás napján kívül?
2011. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én is a fidesz ellen vagyok, sok minden nem tetszik, de inkább hagyom, mert amit akarnak úgyis megvalósítják, arról meg nem is beszélve, hogy hátha lesz valami haszna... azért érezhetően legalább történik valami
2011. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"...érezhetően legalább történik valami"


Akkor végül is mindegy hogy vidd ki a bilit vagy idd ki a bilit?! Mert az eredmény mindkét esetben ugyanaz, de nekem valahogy az első megoldás a szimpatikusabb.

2011. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

> Nem veszi észre hogy most már folyamatosan az

> intézkedéseik ellen tüntetnek?

Észreveszi, de látványosan úgy tesz, mintha nem venné észre.

Valóságszabályozás a híveknek :)

Ami a fidesz szerint nincs, az nincs!

2011. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemzeti Együttműködési Lottóshownak nagyobb sikere lenne!
2011. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Te egy komoly Fidesz gyűlölő lehetsz, kérdező. Azt hallod amit hallani akarsz, azt látsz amit látni akarsz, gondolom mossa az agyadat az ATV is. Mindig lesz pár elégedetlenkedő, amit a média csak még jobban fel fúj a nagyobb hatás érdekében, miközben nagyon is egységes a kép. A rendszerváltás óta, leszámítva persze az mszp 8 éves ámokfutását amit a Fidesz próbál most rendbe tenni, nem volt itt semmi baj. Aki képes volt rá meggazdagodott, akik meg képtelenek voltak bármire azok elszegényedtek. És ez így lesz bármilyen kormány is lesz majd a későbbiekben, Lázár elmondta az igazságot és a lényeget. Imádom amikor csökken a százalékom, mert akkor tudom hogy igazam van.
2011. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sz1u ***** válasza:

13:18


"Te egy komoly Fidesz gyűlölő lehetsz, kérdező. Azt hallod amit hallani akarsz, azt látsz amit látni akarsz, gondolom mossa az agyadat az ATV is. Mindig lesz pár elégedetlenkedő, amit a média csak még jobban fel fúj a nagyobb hatás érdekében, miközben nagyon is egységes a kép. A rendszerváltás óta, leszámítva persze az mszp 8 éves ámokfutását amit a Fidesz próbál most rendbe tenni, nem volt itt semmi baj. Aki képes volt rá meggazdagodott, akik meg képtelenek voltak bármire azok elszegényedtek. És ez így lesz bármilyen kormány is lesz majd a későbbiekben, Lázár elmondta az igazságot és a lényeget. Imádom amikor csökken a százalékom, mert akkor tudom hogy igazam van."


Ez helyesen így hangzana:


Te egy komoly MSZP gyűlölő lehetsz, válaszoló. Azt hallod amit hallani akarsz, azt látsz amit látni akarsz, gondolom mossa az agyadat az HÍRTV is. Mindig lesz pár elégedetlenkedő, amit a média csak még jobban fel fúj a nagyobb hatás érdekében, miközben nagyon is egységes a kép. A rendszerváltás óta, leszámítva persze az FIDESZ(!) 8 éves ámokfutását (amit ellenzékben művelt) amit most próbál rendbe tenni, nem volt itt semmi baj. Aki képes volt rá meggazdagodott, akik meg képtelenek voltak bármire azok elszegényedtek. És ez így lesz bármilyen kormány is lesz majd a későbbiekben, Lázár elm... elmehet a pics*ba! Imádom amikor csökken a százalékom, mert akkor tudom hogy igazam van.


Nos, így hogy tetszik?



S, hogy válaszoljak is a kérdésre:


A Fidesz tudja, hogy qrvára nincs nemzeti együttműködés (annyira azért nem hülye), de magasról lexarja! A hatalom ugyanis az nagyon mámorító tud ám lenni!

2011. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Te egy komoly Fidesz gyűlölő lehetsz, kérdező. Azt hallod amit hallani akarsz, azt látsz amit látni akarsz, gondolom mossa az agyadat az ATV is. Mindig lesz pár elégedetlenkedő, amit a média csak még jobban fel fúj a nagyobb hatás érdekében, miközben nagyon is egységes a kép. A rendszerváltás óta, leszámítva persze az mszp 8 éves ámokfutását amit a Fidesz próbál most rendbe tenni, nem volt itt semmi baj. Aki képes volt rá meggazdagodott, akik meg képtelenek voltak bármire azok elszegényedtek. És ez így lesz bármilyen kormány is lesz majd a későbbiekben, Lázár elmondta az igazságot és a lényeget. Imádom amikor csökken a százalékom, mert akkor tudom hogy igazam van.



Tehát szerinted szombaton azt a 40 ezer embert úgy retusálták oda az ATVn, és az azóta is lévő tüntetések is igazából a kormány mellett tüntetnek hogy le az ellenzékkel, narancsot mindenkinek?


Nem vagoyk köthető egy párthoz se, az MSZP is hülye hogy nem használja ki az egészet, nem jó a kommunikációja, most kéne harsogni hogy tetszik látni mennyi embernek nem tetszik?


De akkor várom a te pártatlan médiádat, amiből tudod hogy ezek a tüntetések igazából nem is léteznek.

2011. ápr. 16. 13:40
 9/9 doboszoli ***** válasza:
100%

Nemzeti együttműködés Fidesz módra:

"Mindenki egy akaraton van! A miénken. Aki nem az mosott agyú szoclibsi, komcsi, nyugger, hőbörgő, de legalábbis hülye".

Tipikus példája a "minél jobban lepontoztok, annál inkább érzem, hogy igazam van" c.sajátos értékrend előadója.

Tudom, tudom, én meg egy tehetetlen irigy vagyok.

2011. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!