Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog itt adót fizetni, ha a...

Ki fog itt adót fizetni, ha a fiatalok és az aktív munkavállalók zöme elhagyja az országot, a magyar fiatalok pedig nem vállalnak majd gyereket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 13:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Mindíg hallom,,, A VERSENY " a VERSENYKÉPESSÉG" de az alkalmazottakért, vagy snasz kisvállalkozók szolgáltatásának anyagi elismeréséért mikor lessz lehetséges versenyezni?


Annyira mélyre vannak szorítva a bérek hogy nincs semmilyen verseny. Ha úgy dolgozom ahogy az égen jár a csillag, az is kevés hogy elismerjenek, mert ha valaki 20Ft vel olcsóbb már nem is kell a szolgáltatásom.

Ugyanis nincs pénze a társadalomnak a minőségfelé elmozdúlni! Igyaztán minden normális folyamat befuccsol.

Mindent egyre sz@rabbúl gyárt mindenki, nincs miből befektetni, nincs értelme fejleszteni stb stb.

Csak a túlélésre rendezkedett be a magyar kkv és mikro szektor 90% a, ami sehová nem vezet. Így aztán nincs bér és jövedelem emelkedés, akik nem émrimkm be ezzel a sekélyes munkamorállal azok elmennek mert nincs más realitás. Én dolgoztam sokat nyugaat eu-ban, és mikor hazajöttem mindíg igyekeztem a morált magammal hozni.

Elment egy-két-három munka, és riadtan vettem észre hogy nem kifizetődő. Próbáltam emelni az áraimon, ami nem vlt lehetséges, és szépen beletörődtem hogy ide elég egy 2felé vagy 3 alá minőség, mert másként nem működik semmi.


Az az, sikerült az 1990 évek morálja alá sűlyeszteni a magyar mentalitást. Amiből autómatikusan következi, hogy aki töbre vágyik, az elmegy!

2011. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen akik eddig az adóból éltek, a politikusok és a ciggerek. És be is hajtjuk rajtuk kamatosan.
2011. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%

"Én meg lépek le, amit lesz elég tőkém elhagyni a kártyavárat, mielőtt az alsó lapok megadják magukat."


A kis disszidens köcsög nem azon gondolkodik hogyan menthetné meg a hazáját, hogyan menekülhetne el.. xD

2011. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
15%

"Ha lehet, akkor én megyek az orvosok, tanárok, szakmunkások, fiatalok után külföldre."


Reméljük Helmetkorcs egy hozzászólásod sem kell ezután itt olvasnunk. :)

2011. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42%

"Nem mentem el munkanélküli ellátásra, hanem vadasba dolgozom. Így össze jön a 150 enem, ami ha adóznék az éhenhaláshoz is kevés lenne."


Haver egy cipőben járunk. Minden elismerésem. Ne is adózz a Fidesznek, én sem teszem, és majdcsak egyszer kivágjuk már őket.

2011. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lesz "kivágni" SZÁMON KELL KÉRNI a képviselőkön keresztül!

A politikusok vállalták a kérdésben feltett problémák

megoldását,-csak győzzük kivárni!

2011. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
Na igen, ez itt a kérdés, de én nem hiszem, hogy mindenki külföldre megy, általában elmennek, majd visszajönnek az emberek.
2011. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én is megfogadtam, ha itt kell maradnom egyetem után, én ide gyereket nem szülök semmi áron. Nem akarom, hogy szenvedjen. Ha kijutok külföldre, ott szeretnék dolgozni, akkor valószínűleg szeretnék majd gyereket. A miértjét remélem nem kell leírnom (korábban már párszor megtettem).

Az, hogy ki fog adót fizetni, nem igazán érdekel. Biztosítanának normális életet. Én nem tudok annak örülni, hogy van mit ennem és van tető a fejem felett... ennél többet szeretnék.

2011. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"A kis disszidens köcsög nem azon gondolkodik hogyan menthetné meg a hazáját, hogyan menekülhetne el.. xD"


Tudod mit, igazad van, máris megváltozom, és akkor kb. 150-en leszünk az országban, akik jó akarunk neki. Majd jól megváltom a világot, kitalálok egy olyan rendszert, hogy csak na. Nem érdekel a hazám, amíg a vezetőjét nem érdekli.

2011. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%

"A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:53" Nem szerencse kérdése ez csupán, hanem tudás kérdése is. Még mindig fejleszteni tudom azt amit jó tíz éve elkezdtem, és ami a legfontosabb hogy szabadalmaztatott eljárásaim vannak, amit senki nem csinálhat utánam. Foglalkoztatok több mint 100 embert már, nettó 300 ezer feletti fizetéssel, és nagyon sok külföldi megrendelő van, mivel ott van pénz. Ha az ember tudja a színvonalat tartani, akkor a megrendelők is maradnak. Mondjuk Magyarországra mi sem gyártunk semmit, mert ahogy írtad is, itt silány a piac a minőségre, mert ugye annak ára van. Ami szerencsém volt annak idején az egy külföldi üzletemberrel való találkozásom, ami meg is határozta a sorsomat. Ha az agyam nem sorvad el, nem lesz baj. Tudom hogy ezt nem csinálhatja mindenki, nem lehet mindenki csak fejlesztő, cégvezető, de többen kellene lennünk hogy munkahelyeket teremtsünk, és ennyi adót fizessünk. Tisztán.

2011. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!