Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog itt adót fizetni, ha a...

Ki fog itt adót fizetni, ha a fiatalok és az aktív munkavállalók zöme elhagyja az országot, a magyar fiatalok pedig nem vállalnak majd gyereket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 13:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Az idősebb munkavállalók...
2011. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg senki.
2011. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
majd minden évben 2 évvel felemelik a nyugdíjkorhatárt
2011. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Csak az megy el, akik Lázár mondatában is elhangzottak. Az pedig nem olyan sok. Remélem nem én vagyok az egyetlen aki nem fiatal de rengeteg adót fizet (havi 200 ezret), és nem az én két gyerekem lesz akik szintén ezt teszik majd itt Magyarországon. Bízom abban hogy itt a gy.k. - n nagyrészt ki is merül az elégedetlenkedők tábora. A médiában elhangzott negatívumok meg csak az ellenzék szüleményei.
2011. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Valamit majd csak tesznek.


Én meg lépek le, amit lesz elég tőkém elhagyni a kártyavárat, mielőtt az alsó lapok megadják magukat.

2011. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Hogyha az ember nem örököl, nem mutyizik, nem nyer a lottón, hanem munkából tervez megélni, akkor először érdemes egy olyan országot választania, ahol van értelme dolgozni.

Ha lehet, akkor én megyek az orvosok, tanárok, szakmunkások, fiatalok után külföldre.

2011. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Adót meg fizessenek azok, akik élvezik az állami jóléti szolgáltatásait. A kiváló egészségügyet, az remek oktatást, a biztos munkahelyeket, a stabil közbiztonságot, az egyszerű adórendszert, a kiszámítható jövőképet, amiet a kormányok megteremtettek.
2011. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Köszi Helmet, akkor én maradok. Bár se nem örököltem, se nem mutyiztam, se nem nyertem a lottón, mégis jómódú ember lettem a munkával. És ma is az lennék, ha most volnék fiatal.
2011. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos ha a többség külföldre megy, akkor annak pont azok lesznek a vesztesei, akik maradnak. Hosszabb távon ugyanis még kevesebb lesz az aktív munkavállaló itthon, de a közöttük egy főre jutó eltartandó személyek száma nőni fog. Vem azok mennek el, akikre költ az állam, hanem azok, akik kereshetnének.

Maradj nyugodtan, ha tehetném maradnék én is. Most azonban, ha lehetőségem lesz, rögtön lelépek.

2011. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

""Csak az megy el, akik Lázár mondatában is elhangzottak. Az pedig nem olyan sok. Remélem nem én vagyok az egyetlen aki nem fiatal de rengeteg adót fizet (havi 200 ezret), és nem az én két gyerekem lesz akik szintén ezt teszik majd itt Magyarországon. Bízom abban hogy itt a gy.k. - n nagyrészt ki is merül az elégedetlenkedők tábora. A médiában elhangzott negatívumok meg csak az ellenzék szüleményei.



Na haver te egy szerencsés ember vagy!


Én fizettem sok adót, 2000 és 2008 között, és foglalkoztattam is. De tavaj annyival csökkent a bevételem, hogy vissza adtam a vállalkozói engedélyem.

Nem mentem el munkanélküli ellátásra, hanem vadasba dolgozom. Így össze jön a 150 enem, ami ha adóznék az éhenhaláshoz is kevés lenne. Álldom az eszem hogy ezt választottam mert így valahogy túlélem a válságot és talán a Fideszt is. De az ismerettségemből nagyon sokan választották ezt az utat, és egyre többen fogják.

Ugyanis hiába csökkent bár mit " adót" a fidesz, ha lenyomorítja az átlag magyar családokat anyagilag és csak a felsőközepet jutalmazza. Nekem eddig is kevés volt a felsőközéptől a megrendelésem, mert kevesen vannak.

Az átlag embernek meg nem nagyon van már szolgáltatásokra kiadása, csak hogy ne haljon éhen, és a számláit fizethesse. Amit most kezdett el a Fidesz, azzal több legális munka fog befuccsolni, mint ami szülketik.

Nem hogy csökkenne a fekete gazdaság, hanem újerőre kap.

Ugyanis, azért nem fogom a számláimat magamra gyűjteni vagy éhezni, hogy jó adózó lehessek, inkább feketézek oszt jónapot " hogy klasszikusokat idézzek"!


Tudod hány hozzám hasonló ember van, aki a lecsúszást az adsó elkerüléssel védi ki? És az vesse rám az első követ aki nem ezt tenné a helyemben.

2011. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!