Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gáz, hogy Vágó István és...

Nem gáz, hogy Vágó István és Oláh Ibolya ilyen nyolc év után adja a nevét az mszp tüneteséhez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 14:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Én Vágót régen amúgy értelmes embernek tartottam...


Ui: Bocs az Offért, de ez költői kérdés... Nagyon is gaz, de ezt más pártokról is el lehetne mondani...

2011. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Az ő dolguk. Az a gáz, aki ez alapján ítél el valakit, vagy azzal foglalkozik, más mit csinál politikai szemszögből. Magánügyük, kik mellé állnak, és mennyire nyilvánosan teszik ezt. Véleménye lehet róla mindenkinek, akár pozitív, akár negatív. A tiéd gondolom negatív. Az enyém semleges.
2011. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Ők biztosan jól éltek, kaptak ilyen-olyan csúszópénzt, prémiumot stb. Az országot pedig elvből lesz@rják. Ilyen emberek.
2011. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Vágó nem csak régen volt az, de még most is értelmes ember.


Más kérdés, hogy az értelem és a becsület soha a büdös értelemben nem voltak szinonimái egymásnak. Kár, hogy ezt jó páran még nem vették észre.

2011. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

*Más dolog, hogy az értelem és a becsület soha a büdös életben nem voltak szinonimái egymásnak. Kár, hogy ezt jó páran még nem vették észre.


Bocsánat, fáradt vagyok...

2011. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is gáz, én mindig féltem ettől hogy az mszp-hez visszapártolnak az emberek. Nem veszik észre hogy ide-oda táncoltatják őket a politikusok :(
2011. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Vágó mindig szdsz szimpatizáns volt, csak ugye most már ők nincsenek, akkor megy az mszp - hez. Nem szimpatikus ez a hozzáállás, ettől függetlenül egy nagyon művelt ember, aki nem véletlenül tart ott ma ahol. Ibolya szerintem még szót sem érdemel, őt énekesként szerették meg sokan, mint ember már akkor sem volt éppen toppon. De ez az ő dolguk, tiszteletben kell tartani, még ha mondjuk nem is értünk vele egyet.
2011. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Ha az mszp mellé állnak az a gáz, ha a fidesz mellé állnak az a gáz, ha a jobbik mellé állnak akkor hungaristá és fajgyűlölők tehát az is gáz, ha egyik párt mellé sem állnak az is gáz mert akkor nincs véleményük a politikáról. Ez a baj Magyarországon, hogy az emberek mindenért csak ítélkezni tudnak...
2011. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%

15:12-nél a pont.


Egyébként tökéletesen meg tudok érteni mindenkit, aki még az elmúlt nyolc év után is azt mondja, hogy inkább MSZP, mint Fidesz.

2011. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Az a 8év kevésbé volt kártékony mint az elmúlt egy.

A Fidesznek sikerült azt bemutatni, hogy amit az MSZP 8év alatt ellopott és elpusztított azt ők hónapok alatt űberelni tudják.

2011. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!