Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért "szidják most" úgymond...

Miért "szidják most" úgymond a fideszt? Most mi ez a nagy felháborodás?

Figyelt kérdés
Az mszp több évtized alatt csődbe vitte az országot, sikkasztott, "elcseszték". Egy év alatt nem lehet mindent helyreállítani. AZ új alkotmány is egy új lépés, mindenki meglátja majd milyen eredmény lesz. HA 3 év múlva is ilyen helyzetek lesznek, akkor azt mondom, hogy elgondolkozom.
2011. ápr. 25. 16:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

"vagy miket akar a magyarság mostanában??? elkeserítő.."

Ha a választásoknál nem lett volna birka a magyar, akkor a jobbik jobb lett volna.

2011. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ti jobbikosok csak itt a fórumon vagytok jelen, de még az is sok. Viszont kedves "ma 19:26 - os" válaszoló, téged megértelek, valóban nem gondoltam bele hirtelen az ilyen helyzetekbe, kívánom hogy jól alakuljon az életed.
2011. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
53%

"Miért "szidják most" úgymond a fideszt?"


Hol, a gyékán?


Itt mindig mindent szidnak. Ha megfigyeled, 10-ből 9 megszólalás valamilyen panasz, sirám, nyavalygás.


"AZ új alkotmány is egy új lépés"


Ebben speciel nem értek egyet. Teljesen mindegy, mi az alkotmány. A lényeg a gazdaságpolitika, minden más attól függ. A Fidesz egyébként jó gazdaságpolitikát folytat, csak sajnos túl mérsékelt.


"HA 3 év múlva is ilyen helyzetek lesznek"


Az átlag gyékás akkor se lenne jobb hangulatban, ha elérnénk a svájci életszínvonalat, mert ők abból is kimaradnának. Ugyanis a Kádárt visszasíró, államtól segélyt váró embertípus nem szokott a fejlődés nyertese lenni. Szóval arra ne számíts, hogy a gyk-n valaha is más lesz a hangulat, mint a mostani hőzöngés.

2011. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Megy a zöld kéz.
2011. ápr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 doboszoli ***** válasza:
67%

Javaslom, hozzatok létre egy külön oldalt magatoknak, mondjuk "Apám is gazdag, én is az vagyok" címmel, és beszélgessetek a kiváló gazdaságpolitikáról, meg az 55 éves korra kötelezően,(és persze saját erőből, a nulláról indulva) megteremtett egzisztenciáról.

Kényes fületeknek nem kellene elviselni a sok "siránkozást, hőbörgést".

2011. ápr. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

ma 06:20


Egykor én is nagyon szolidáris voltam ám a szegényekkel... aztán a gyk-n megismerkedtem őszinte gondolataikkal és azóta nem vagyok szolidáris :)))

2011. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Azért jó hogy van aki osztja az én véleményemet és a meglátásaimat. Nem vagyok teljesen egyedül. Még a százalékunk is egyforma szar! De ez nem baj, az ember ne itt legyen 100 százalékos, hanem az életben. Ott sem szereti senki ha megmondják neki az igazat.
2011. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 doboszoli ***** válasza:

Az első aki osztja a "véleményed", hasonszőrű.

Ergo: Ti vagytok kisebbségben, legalábbis a gyk. nem reprezentatív felmérése szerint.

Na most, ahol a kisebbség osztotta az észt a többségnek, abból még semmi jó nem jött ki.

Örülök a sikereidnek, de nem szeretem, hogy kérkedsz vele.

Nem mindenkinek adatik meg a lehetőség.

2011. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Van amiben igazad van doboszoli. Én egyébként bírom a stílusodat, és igazából senkire nem is haragszok. Elhiszed hogy én még senkit nem pontoztam se le, se föl? Felesleges hülyeségnek tartom. Kicsit elszórakozok itt, legalább más stílusú hozzászólások is színesítik a repertoárt. Azzal viszont soha nem fogok egyetérteni, hogy aki jó életet alakított ki magának, annak volt lehetősége. Lehetősége a legtöbb embernek van, csak vagy tud élni vele, vagy nem. Ha megharagszol érte, ha nem. Persze vannak olyanok is, akiknek lehetősége és iskolázottsága is annyira kevés, hogy ők kivételt képeznek. Azt viszont díjazom benned, hogy névvel írsz, nem akarsz mint szürke szamár a ködben elbújni, mint sokan, akik valószínűleg össze - vissza irkálnak marhaságokat, esetleg durva sértéseket nem csak a politikai oldalakon. Ez gerincességre vall tőled. Bármily furcsa, de ez is én vagyok.
2011. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!