Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem megyünk inkább el külföldr...

Nem megyünk inkább el külföldre és alakítunk kint egy magyar kolóniát ahelyett, hogy itthon dekkolunk és várjuk, hogy kiszívják az utolsó csepp vérünket?

Figyelt kérdés
Mondjuk Kanada vagy Alszka ideális célpont lenne a nagy tér és alacsony népsűrűség miatt. Ha kimennénk és megmaradnánk összetartó magyarnak és egymást támogatnánk egy laza településhálózatban, akkor lehet, hogy egy idő után még autonómiára is szert tehetnénk.
2011. ápr. 27. 19:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem ez az ország tökéletes, nem kell jobb hely. Csak vannak ide nem illő élőlények is.
2011. ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodok, de talán Magyarországon is meg lehetne ezt csinálni.

Én egy normálisabb falurészen lakok és amikor romákat akartak ideköltöztetni (nem a színükkel volt a baj, hanem hogy mindenki ismerte őket és nem voltak túl jók a tapasztalatok) összedobták a pénzt néhányan és megvették a telkeket.

Nógrádban, Borsodban olcsón adni nekik a házakat, az ország más részén pedig nem adni el nekik még csak telket sem. Ezzel 1-2 évtized alatt el lehetne érni hogy ide költözzön az összes. A magyaroknak pedig házakat venni valahol máshol. Persze ehhez mindenkinek össze kellene fogni.

A legtöbb haverom már mind elköltözött Budapestre vagy a Dunántúlra, még a házukat is eladták hogy ott vehessenek házat.

2011. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!