Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem megyünk inkább el külföldr...

Nem megyünk inkább el külföldre és alakítunk kint egy magyar kolóniát ahelyett, hogy itthon dekkolunk és várjuk, hogy kiszívják az utolsó csepp vérünket?

Figyelt kérdés
Mondjuk Kanada vagy Alszka ideális célpont lenne a nagy tér és alacsony népsűrűség miatt. Ha kimennénk és megmaradnánk összetartó magyarnak és egymást támogatnánk egy laza településhálózatban, akkor lehet, hogy egy idő után még autonómiára is szert tehetnénk.
2011. ápr. 27. 19:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%

Kizárt..


"A nagy világon e kivűl; Nincsen számodra hely; Áldjon vagy verjen sors keze; Itt élned, halnod kell."


Emellett misem örülnénk,ha mondjuk a kínaiak jönnének így ide..

Itt kell egy normális kormányt "kitermelnünk"

2011. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmit csináltak a zsidók is Palesztinában. Akkor ez csúnya gonosz területrabló magatartásnak minősült egyesek szemében. (Tőmondatban, a helyzet közel sem ilyen egyszerű.)
2011. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed ha nem már én is ezen gondolkodom, pedig én voltam itt a gyiken aki mindig szidta a disszidenseket.
2011. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Ok, de a cigányokat, jobbikosokat hagyjuk, el vannak egymással.
2011. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, nekünk is volt honfoglalásunk és ezzel együtt vándorlásunk és a zsidók is kivándoroltak Egyiptomból, mert nem igazán volt ott kellemes nekik.


Itt nem tudunk semmit sem kezdeni, mert meg van kötve az ember keze. De ha kimennénk és csinálnánk egy ilyen kolóniát, egy normális országban, normális keretek között, ahol meg tudsz élni és gyarapodhatsz, mert becsületes vagy és szorgalmas, nos ott a magyar nemzet új erőre kaphatna.

2011. ápr. 27. 20:05
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Vicces, de én is gondolkoztam már ezen. De nem tartom lehetségesnek a megszervezését.
2011. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"zsidók is kivándoroltak Egyiptomból"

A zsidók a biblia szerint vándoroltak ki... ez egy legenda egy fabula, az asszír telepítések között alkották. Annyi a valóságalapja, minthogy Mátyás Király igazságos volt.

2011. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem! Ez a mi hazánk mért mennénk el?? ÍGy is egyre kevesebb a magyar.
2011. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Nem! Ez a mi hazánk mért mennénk el?? ÍGy is egyre kevesebb a magyar."


Persze, hogy fogy a magyar, de pont erről beszélek! Itthon nem hagynak minket élni, olyan ez az egész, mintha szándékosan meg lenne ellenünk szervezve egy terv, ami arra koncentrál, hogy fogyjunk és erre játszik rá az egész vezetőségünk.


De ha kimennénk, akkor leráznánk magunkról politikust, milliárdos, cigányt, mindent és csak magyarok lennénk és békében dolgozhatnánk, élhetnénk, gyarapodhatnánk magyarok között, magyar érdekek szerint.

2011. ápr. 27. 20:14
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondolod, hogy kint rabszolga lennél?
2011. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!